Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Patinusios kojos (nuotr. Shutterstock.com)

Patinusios pėdos yra labai dažna problema, taip pat labai nemaloni. Kaupiantis didesniam skysčio kiekiui poodiniuose audiniuose, atsiranda kojų patinimas. To priežastimi gali tapti karštis, kraujagyslių ligos, inkstų ligos, nėštumas, širdies nepakankamumas, hormoniniai sutrikimai, rašo usefulbeautytips.net.

REKLAMA

Patinusios pėdos pasižymi skysčių kaupimu kojose. Visa koja ar jos dalis gali būti platesnė nei įprastai. Pėdų patinimas gali būti neskausmingas arba lydimas įvairių simptomų, įskaitant kraujosruvas, niežėjimą, skausmą, tirpimą, paraudimą, jautrumą ar sustingimą.

Kiti simptomai, kuriuos gali lydėti patinusios pėdos, yra šie: kraujavimas ar kraujosruvos, deginimo pojūtis, gali būti sunku judinti pėdą, kulkšnį ar kojų pirštus, sunku vaikščioti ar stovėti, gali atsirasti deformacijos ar mazgeliai, paraudimas ar karštis, dilgčiojimas ar kiti nenormalūs pojūčiai.

Neignoruokite šių simptomų ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad nustatytumėte patinusių pėdų priežastis.

Natūralioji medicina turi daugybę priemonių nuo šios problemos, tačiau tikriausiai veiksmingiausia iš jų yra petražolės, kurios lėtai, bet veiksmingai pašalina skysčio perteklių iš organizmo.

Sumažinti kojų patinimui jums reikės šviežių petražolių. Nuplaukite ir susmulkinkite trintuvu arba virtuviniu kombainu. Įpilkite mišinio į termosą ir užpilkite 500 ml karšto vandens. Palikite mišinį visai nakčiai. Ryte nukoškite. Šis skysčio kiekis apskaičiuojamas vienai dienai, jį reikia suvartoti per 3 kartus.

Gerkite šį mišinį 2 dienas iš eilės, tada darykite pertrauką 3 dienas. Tada vėl vartokite jį 2 dienas. Kitą dieną pamatysite, kaip jūsų kojas apleidžia patinimas, ir  galėsite vėl jaustis laisvai.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI