Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Plaukų kaukė (nuotr. 123rf.com)

Plaukų kaukės veikia greitai ir yra galingos – jos plaukams vos per 20 minučių gali suteikti daugybę sveikatingųjų savybių, rašoma luxyhair.com.

REKLAMA

Plaukų kaukės – tai lyg itin stipraus poveikio kondicionieriai, kurie plaukus minkština ir suteikia jiems drėgmės, todėl jie greičiau auga, labiau žvilga ir nepasiduoda infekcijoms. 

Kaukė plaukų augimui: kokosų aliejus + cinamonas

Kokosų aliejus padeda plaukams išlaikyti drėgmę ir minkštumą, o taip pat neleidžia plaukams lūžinėti, nes turi daug drėgmės sulaikomųjų savybių.

Kadangi kokosų aliejuje yra daug sočiųjų rūgščių, jis į plaukus įsiskverbia giliau nei įprasti kondicionieriai. Plaukai gražiai žvilgės, bus šilkiniai ir minkšti. Jei tik turite tokią galimybę, rekomenduojama naudoti ekologišką kokosų aliejų.

Cinamonas turi antimikrobinio poveikio, kuris padeda plaukams augti, šalina pleiskanas, stabdo plaukų slinkimą ir taip pat stiprina plaukų šaknis. Plaukų grožio procedūroms naudojamas cinamonas stimuliuoja galvos kraujotaką, pagerina kraujotaką į plaukų šaknis ir todėl plaukai auga sparčiau. Jei norite ilgesnių plaukų, ši kaukė – būtent jums. Todėl pradėkime maišyti!

REKLAMA

Ingredientai: 1 valgomasis šaukštas kokosų aliejaus; 1 arbatinis šaukštelis cinamonas.

INSTRUKCIJOS:

Šiuos du ingredientus gerai sumaišykite dubenyje. Plaukus perskirkite per vidurį ir tuomet kaukę tepkite per sklastymą ant galvos odos.

Pirštų galiukais įmasažuokite kaukę į galvos odą. Plaukus sukelkite į viršų ir galvą uždenkite dušo kepurėle arba rankšluosčiu

Kaukę palikite 30–45 minutėms ir tuomet ją nuskalaukite, galvą išsiplaukite įprastu šampūnu ir kondicionieriumi. Ši kaukė geriausiai veikia naudojama kartą per savaitę. 

M M 2020-04-01 18:15:23
Plyyyz, stabdykit augimą. Kirptis pati nemoku
Atsakyti
0
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI