žygimantas radžius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žygimantas radžius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žygimantas radžius“.

Ne vieną staigmeną pateikę Lietuvos regbininkai suklupo Europos čempionato turo finale

Lietuvos rinktinė tapo didžiausia šių metų Europos regbio septynetų čempionato sensacija. Po ketverių metų pertraukos tarp stipriausių Senojo žemyno regbio-7 rinktinių sugrįžę Lietuvos regbininkai galutinėje Europos čempionato rikiuotėje užėmė 4 vietą. Tai aukščiausias Lietuvos rinktinės pasiekimas, kai regbio septynetų varžybos buvo įtrauktos į olimpinių žaidynių programą. Šiais metais dėl pandemijos Europos čempionatas buvo sutrumpintas iki dviejų turų.
2021-06-27

Europos čempionato lemiamą turą Lietuvos regbininkai pradėjo pralaimėjimais

Prasidėjo antrasis Europos regbio septynetų čempionato turas. Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančiame lemiamame ture paaiškės galutinė komandų rikiuotė. Pirmą varžybų dieną B grupės varžybose Lietuvos regbininkai susitiko su Vokietijos, Rusijos ir Italijos rinktinėmis. Pirmose rungtynėse lietuviai stojo į kovą su Europos čempionų titulą ginančiais Vokietijos regbininkais.
2021-06-26

Nukraujavusi Lietuvos regbio rinktinė Vengrijoje sieks žūtbūtinės pergalės

Šeštadienį Lietuvos vyrų regbio rinktinė išvykoje žais labai svarbias Europos čempionato „Conference 1“ diviziono Šiaurės konferencijos turnyro rungtynes su Vengrijos komanda. Lietuviai rudenį išvykoje 33:19 nugalėjo latvius ir 22:12 namuose palaužė pajėgios Ukrainos komandos pasipriešinimą. Šiuo metu grupėje Lietuva turi devynis taškus, Ukraina – penkis, Latvija ir Švedija – po keturis, Vengrija – du. Pergalė Vengrijoje smarkiai priartintų lietuvius prie konferencijos nugalėtojų titulo.
2018-04-20

Geriausias Lietuvos regbininkas: „Šešių nacijų“ turnyras leidžia tobulėti man pačiam

Savaitgalį startuoja prestižinis „Šešių nacijų“ regbio turnyras. Šešios stipriausios Europos komandos – Anglija, Airija, Prancūzija, Škotija, Velsas ir Italija – sausakimšuose stadionuose sieks vieno svarbiausių regbio trofėjų. Čempionės titulą gins galingą žaidimą pastaraisiais metais demonstruojanti Anglijos rinktinė.
2018-02-03

Į atlapus vieni kitiems kibs pajėgiausi Europos šalių regbininkai

Savaitgalį prasidės vienas svarbiausių metų regbio renginių – prestižinis „Šešių nacijų“ turnyras. Šešios stipriausios Europos rinktinės – Anglija, Airija, Prancūzija, Škotija, Velsas, Italija – stos į kovą dėl nugalėtojų taurės. Milžiniško susidomėjimo Europoje susilaukiančios varžybos kasmet būna sunkiai nuspėjamos, todėl laukiama didžiulės intrigos. Turnyrą rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
2018-02-01

Geriausias 2017 metų Lietuvos regbininkas – Karolis Navickas

Geriausiu 2017 metų Lietuvos regbininku išrinktas Karolis Navickas. 27-erių metų Prancūzijos USBPA komandai atstovaujantis lietuvis tokio pripažinimo susilaukė antrąjį kartą. Pirmąjį sykį K. Navickas geriausiu Lietuvos regbio žaidėju tapo 2015 metais. Balsavime, kuriame dalyvavo Lietuvos klubų treneriai, K. Navickas surinko 12 taškų.
2017-12-22

Paskelbta Lietuvos regbio rinktinės sudėtis rungtynėms su Latvija

Penktadienį Lietuvos vyrų regbio rinktinės trenerių štabas paskelbė komandos sudėtį, kuri šeštadienį išvykoje rungtynėmis su Latvija pradės naują Europos čempionato ciklą. Pirmosios Senojo žemyno pirmenybių „Conference 1“ diviziono Šiaurės konferencijos turnyro rungtynės vyks Jelgavos mieste šeštadienį, 15 val. Latvijos komandai tai bus antrosios rungtynės. Prieš dvi savaites latviai svečiuose 12:6 nugalėjo Vengrijos rinktinę.
2017-10-27

Regbio „Top“ lygoje – įspūdinga „Vairo-Kalvio“ pergalė ir drama Šiauliuose

Savaitgalį vykusiose Baltijos regbio „Top“ lygos rungtynėse įspūdingą pergalę iškovojo lyderis Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubas. „Vairiečiai“ išvykoje 64:15 (29:10) nugalėjo Kekavos „Transact Pro-Miesnieki“ (Latvija) ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.
2017-09-18

„Baltrex-Šiauliai“ apgynė Lietuvos regbio-7 čempionų titulą

Lietingą šeštadienį Šiauliuose praūžė Lietuvos regbio-7 čempionatas, o nugalėtojo titulą apgynė po nesėkmingos sezono pradžios atsigavęs Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Be pralaimėjimų A grupėje žaidusi „Baltrex-Šiaulių“ ekipa pusfinalyje 24:12 nugalėjo Baltijos čempionę Kauno „Žalgirio“ ekipą, o finale po dramatiško trilerio 19:15 įveikė pagrindinį savo varžovą Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubą.
2017-09-04

Baltijos regbio-7 čempionate – istorinis Kauno „Žalgirio“ triumfas

Kauno „Žalgirio“ regbininkai nutraukė Šiaulių klubų dominavimą Baltijos regione. Šeštadienį Šiauliuose vykusiame Baltijos regbio-7 čempionate kauniečiai pirmąjį kartą iškovojo aukso medalius. Baltijos čempionate, kuriame dalyvavo dvi Latvijos ir šešios Lietuvos komandos, „Žalgiris“ laimėjo visus keturis susitikimus. Žalgiriečiai A grupėje 28:5 nugalėjo „Livonia“ (Latvija) ekipą, 31:0 sutriuškino „Šiaulius“ ir 29:14 įveikė Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinę.