žvikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žvikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žvikas“.

L. Žvikui poroje su latviu nepavyko laimėti ITF serijos turnyro Lenkijoje dvejetų varžybų

Luko Žviko ir latvio Mikuso Losbergo duetuo nepavyko laimėti Tarptautinės teniso federacijos jaunių (iki 18 metų) "Magnolia Cup 2014" turnyro Lenkijoje dvejetų varžybų. Ketvirtoji pagal reitingą lietuvio ir latvio pora lemiamoje dvikovoje 2:6, 7:6 (7:5), 4:10 nusileido vokiečiams Niclaui Braunui ir Timo Stodderui.
2014-01-19

L. Žvikas laimėjo jaunių turnyrą Šiauliuose

Šiaulietis Lukas Žvikas laimėjo Šiaulių teniso mokykloje vykusio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) jaunių (iki 16 metų) turnyro „Toyota Cup“ ir vienetų, ir dvejetų varžybas. Trenerio Šarūno Kulnio auklėtinis, kuris Europos jaunių reitinge užima 253-iąją vietą, vienetų varžybų finale 3:6, 6:3, 6:1 įveikė latvį Miką Losbergą (155-oji Europos jaunių raketė). Pakeliui į finalą L. Žvikas nugalėjo keturis varžovus iš Rusijos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos.
2012-06-16

Turnyrą Antalijoje jaunieji Lietuvos tenisininkai baigė pralaimėjimais

Antalijoje (Turkija) vykstančio Rytų Europos keturiolikmečių teniso čempionato pirmą turnyrą Lietuvos jauniai baigė pralaimėjimais, teigiama pranešime spaudai. Vaikinų vienetų turnyro susitikime dėl 5-os vietos Lukas Žvikas 3:6 2:6 pralaimėjo kirpiečiui Andreasui Aravis, o Tadas Bebelis, mače dėl 7-os vietos, 3:6 1:6 turėjo pripažinti Estijos tenisininko Kristoferio Robino Kletenbergo pranašumą.
2011-03-23

T. Babelis ir L. Žvikas Turkijoje nepateko į dvejetų varžybų finalą

Antalijoje (Turkija) vykstančio Rytų Europos jaunių (iki 14 metų) teniso čempionato vaikinų dvejetų varžybų pusfinalyje pirmadienį lietuviai Tadas Babelis ir Lukas Žvikas 6:7 (4-7), 4:6 pralaimėjo estams Christopheriui Robinui Klettenbergui ir Kennethui Raisma. Lietuvių duetas dėl trečiosios vietos kovos su turkais Efekanu Bulbulu ir Berku Iliescu. „Apmaudu, nes mūsų vaikinai tikrai turėjo neblogas galimybes nugalėti.
2011-03-22

T. Babelis ir L. Žvikas Turkijoje pateko į dvejetų varžybų pusfinalį

Antalijoje (Turkija) vykstančio Rytų Europos jaunių (iki 14 metų) teniso čempionato vaikinų dvejetų varžybų ketvirtfinalyje sekmadienį lietuviai Tadas Babelis ir Lukas Žvikas 6:0 6:3 nugalėjo turkus Mehmetą Basri Beyazitą ir Yigitcaną Comleką. Pusfinalyje lietuvių duetas susitiks su estais Christopheriu Robinu Klettenbergu ir Kennethu Raisma.