žulys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žulys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žulys“.

Lietuvos automobilių sporto meistrų titulais įvertinti šeši lenktynininkai

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) aukščiausiais sporto apdovanojimais šiais metais įvertino šešis lenktynininkus, teigiama pranešime spaudai Kaune vykusiame Lietuvos automobilių ralio ir žiedinių lenktynių čempionatų nugalėtojų apdovanojimų renginyje sporto meistrų vardas buvo suteiktas ralio lenktynininkams Ingai Lipeikytei, Arūnui Vaičiūnui, Dainiui Aleknai ir Irmantui Žukauskui.
2011-11-28

Lietuvos automobilių ralio kroso čempionate nugalėjo mažeikiškiai

Lietuvos automobilių sporto federacijai (LASF) oficialiai patvirtinus Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato rezultatus paaiškėjo, kad šalies čempionų vardą iškovojo „Auto-Technoma“ sporto klubas, teigiama pranešime spaudai. Mažeikiškių klubo atstovas Vainius Žulys tapo ir čempionato nugalėtoju 1A divizione. Aplenkęs Vaidą Navicką ir Evaldą Brazauską, V. Žulys surinko 56 įskaitos taškus ir antrus  metus iš eilės įrodė esąs pajėgiausias diviziono lenktynininkas.
2011-08-05

Centrinės Europos ralio kroso taurės varžybose antroji vieta – lietuviui

Sekmadienį Lenkijoje vykusiose Centrinės Europos zonos ralio kroso taurės varžybose  lenktynininkas Vainius Žulys iškovojo antrąją vietą.  Varžybų nugalėtojui lenkui Kšyštofui Skorupskiui (Krzysztof Skorupski) 1A divizione („Super 1600" klasėje) lenktyniaujantis ukmergiškis nusileido 17 sekundžių, teigiama pranešime spaudai.