žulpa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žulpa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žulpa“.

Futbolo rinktinės žaidėjas A. Žulpa prabilo apie Kazachstaną ir „boratą“

Lietuvos rinktinės ir Kostanajaus „Tobol“ žaidėjas Artūras Žulpa futbolo gerbėjams visada buvo pažįstamas kaip vidurio saugas. Tačiau šiame sezone Kazachstane tapo vidurio gynėju, o tokį pati vaidmenį 28 metų žaidėjui skyrė ir Lietuvos nacionalinės komandos treneris Edgaras Jankauskas. UEFA Tautų lygos rungtynėse su Serbija ir Juodkalnija jis išbandė penkių gynėjų taktiką, vienas jų buvo A.Žulpa. „Klube dabar visada žaidžiu gynėju.
2018-10-01

Lietuva tampa plaukimo šalimi

"Anksčiau dirbome su svarmenimis, šimtakilograminėmis štangomis. O kam to reikia, jei plauki krūtine?“, – stebėjosi olimpinis čempionas Robertas Žulpa. Gruodį Kataro sostinėje Dohoje vykusio pasaulio plaukimo 25 m baseine čempionato finale Rūta Meilutytė laimėjo du medalius: vieną aukso ir vieną sidabro. Ji tapo 50 m plaukimo krūtine nugalėtoja. Šios rungties pusfinalyje Lietuvos auksinė žuvelė distanciją įveikė per 28,81 sek.
2015-01-13

Lietuvos rinktinės futbolininkas Artūras Žulpa keliasi į Kazachstaną

Lietuvos rinktinės saugas Artūras Žulpa keliasi tęsti karjeros į „Kazachstaną“. Antrą vietą 2014 metų šios šalies pirmenybėse užėmusio „Aktiobė“ interneto svetainė praneša, kad klubas pasiraše su lietuviu trejų metų sutartį. A. Žulpa turėjo galiojusią sutartį su Lietuvos čempionu Vilniaus „Žalgiriu“, kuriame žaidė pastaruosius dvejus metus.
2014-12-31

Čempionų lygos atranka: „Žalgiris“ iš Zagrebo parsiveža pralaimėjimą

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo atrankos kovos. Kroatijoje Lietuvos čempionas Vilniaus "Žalgiris" antrajame etape turėjo pripažinti Zagrebo "Dinamo" pranašumą.   Pirmajame kėlinyje nebuvo sukurta itin pavojingų progų prie abiejų komandos vartų. Futbolininkai bandė vartininkus pralaužti tolimais smūgiais, tačiau per pirmąsias 45 minutes kamuolys nė karto neskrido į vartų plotą. Tačiau antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko pergudrauti Armantą Vitkauską.