zsolt baumgartner

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zsolt baumgartner“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zsolt baumgartner“.

Penktoji Michaelio Schumacherio pergalė "Formulė-1" pasaulio čempionate šį sezoną

Sekmadienį "Formulės-1" pasaulio čempionato keturioliktąjį etapą - Italijos "Grand Prix" lenktynes - laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs "Ferrari" pilotas penkiskart pasaulio čempionas bei sezono lyderis vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris). 34-erių metų lenktynininkas 306,72 km distanciją įveikė per 1 valandą 14 minučių 19,838 sekundės ir 5,294 sek.
2003-09-14

Italijos "Grand Prix" lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos Michaelis Schumacheris

Sekmadienį Moncos trasoje įvyksiančiame "Formulės 1" pasaulio čempionato keturioliktajame etape - Italijos "Grand Prix" lenktynėse - iš pirmosios pozicijos startuos "Ferrari" pilotas penkiskart pasaulio čempionas bei sezono lyderis vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris). 5,793 km ilgio trasos ratą jis įveikė per 1 minutę 20,963 sekundės ir 0,051 sek.