zoltanas perlas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zoltanas perlas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zoltanas perlas“.

Vengrai po 48-erių metų iškovojo pergalę Europos čempionate

To Vengrijos krepšinis nematė 48-erius metus. Šios šalies rinktinė pirmadienį 85:73 (23:16, 21:17, 22:25, 19:15) nugalėjo čekus. Vengrai rungtynes pradėjo 7:0 (2 minutė), o netrukus pirmavo ir 13:2 (4 min.). Vengrijos rinktinė persvarą išlaikė iki mačo pabaigos. Vengrai paskutinį kartą Europos čempionate žaidė 1999-aisiais, bet pralaimėjo visas trejas rungtynes. Pergalė iškovota priešpaskutiniosiose Vengrijos krepšininkų pirmenybėse – 1969-aisiais.
2017-09-04

Europos čempionate – triuškinamos kaimynų pergalės

Europos krepšinio čempionato šeštadienį pradėjo triuškinamos Lietuvos kaimynų pergalės. Lenkai laimėjo 30-ia, latviai – 28 taškais. Pirmosiose šeštadienio rungtynėse Lenkijos rinktinė 91:61 (16:14, 25:15, 19:8, 31:24) sutriuškino islandus.
2017-09-02

Antroji diena startavo belgų ir kroatų pergalėmis

Penktadienį prasidėjo Europos krepšinio čempionato C ir D grupių kovos. Jas pergalėmis pradėjo belgai bei kroatai. Belgijos rinktinė 103:90 (24:26, 30:27, 19:14, 30:23) nugalėjo Didžiosios Britanijos komandą. Rungtynės startavo apylygiai (9:9, 16:16, 24:24). Taikus rezultatas buvo ir antrojo kėlinio pabaigoje (51:51). Belgai iniciatyvą perėmė trečiojo ketvirčio finiše.