Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žolės riedulys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žolės riedulys“.

Pirmadienį pranešta apie Lietuvos žolės riedulio trenerio Rimanto Čaikausko mirtį. R. Čaikauskas treniravo žolės riedulininkes Šiaulių, Vilniaus klubuose bei sporto mokyklose. R. Čaikauskas gimė 1955 m. kovo 14 d. Ukmergėje. 1977 m. baigęs Lietuvos kūno kultūros institutą, kaip futbolo treneris, vėliau tapo vienu geriausių ir garsiausių žolės riedulio trenerių Lietuvoje.

Prie Italijos krantų sudužus laivui žuvo Pakistano futbolininkė

Sekmadienį prie Italijos krantų sudužus laivui žuvo futbolininkė Shahida Raza, kuri paliko gimtąjį Pakistaną, kad suteiktų medicininę pagalbą savo sūnui. Jai buvo 29 metai. Taip pat žinoma kaip „Chinto“, Sh. Raza buvo Pakistano nacionalinės futbolo komandos narė, o anksčiau žaidė nacionalinėje žolės ritulio komandoje. Jos artima draugė Sumaiya CNN sakė, kad Sh. Raza nelegaliai keliavo į Europą, tikėdamasi užsitikrinti geresnę ateitį savo trejų metų sūnui, turinčiam sveikatos problemų.
2023-03-02

Europos moterų žolės riedulio čempionatą lietuvės pradėjo pralaimėjimu lenkėms

Prahoje (Čekija) sekmadienį prasidėjo Europos moterų žolės riedulio čempionato antrojo diviziono turnyras. Pirmojo turo rungtynėse Lietuvos rinktinė 0:2 pralaimėjo Lenkijai. Lietuvės 2 kėlinukus gynėsi sėkmingai ir tik 3-iojo kėlinuko pabaigoje lenkių kapitonė Marlena Rybacha (43 min.) išvedė saviškes į priekį. Lenkių pergalę paskutiniame ketvirtyje įtvirtino Magdalena Zagajska (49 min.). A grupėje lietuvių lauks dar dvejos rungtynės: pirmadienį prieš Velsą ir trečiadienį prieš Rusiją.
2021-08-15

Lietuvių kilmės Julieta Jankunas iškovojo olimpinį sidabrą

Tokijo olimpinių žaidynių moterų žolės riedulio turnyre penktadienį įvyko didysis finalas – jame Nyderlandų rinktinė 3:1 nugalėjo argentinietes. Nyderlandų rinktinė visus 3 įvarčius įmušė per 6 minučių atkarpą. 23-ią min. pasižymėjo Margot van Geffen, o 26 ir 29 min. dublį pridėjoCaia Jacqueline van Maasakker. Po minutės nuo trečiojo olandžių įvarčio pasižymėjo ir Agustina Gorzelany, kiek atgaivinusi Argentinos rinktinės viltis. Visgi, per likusias 30 min.
2021-08-06

Prieš svarbų turnyrą Lietuvos žolės riedulininkių repeticijos su baltarusėmis

Lietuvos moterų ir vyrų žolės riedulio rinktinės sekmadienį išvyksta į Prahą (Čekija) dalyvauti pasaulio lygos varžybų atrankos pirmajame etape, kuris tuo pat metu yra ir vienas iš atrankos į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes etapų. Besirengdamos šiam turnyrui Lietuvos riedulininkės Vilniuje sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Gardino „Ritm“ (Baltarusija) klubu.
2016-08-28

Titulą iš šiauliečių vėl bandys atimti sostinės „HFTC-Tauras“

2015-2016 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato finalo serijoje iki 2 pergalių kovos nuolatinės finalo dalyvės - daugkartinė čempionė Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir nuolat ją iš sosto nuversti bandantis Vilniaus „HFTC-Tauras“. Sostinės komanda į finalą žengė antradienio vakarą, kai per antrąsias pusfinalio serijos rungtynes nugalėjo Vilniaus „Žuvėdrą–Archyvų sistemas“ 4:1 (1:0) ir laimėjo seriją 2-0. Pirmąsias rungtynes „HFTC-Tauras“ laimėjo 1:0. Per antrąją dvikovą prieš pat...
2016-06-08

Dešimtąjį titulą šiaulietės išplėšė paskutinę dieną

Lietuvos moterų žolės riedulio uždarų patalpų čempionėmis 10 kartą klubo istorijoje (6 kartą iš eilės) tapo Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės, tačiau šį kartą titulą iškovoti buvo sunkiau nei ankstesniais metais. Šiemet likus 2 turams iki čempionato pabaigos šiaulietės buvo antras, o pirmavo jas 2 taškais lenkusios Vilniaus „HFTC-Tauro“ moterys.
2016-03-14

Pusfinalyje Lietuvos žolės riedulio rinktinė susigrums su slovakais

Vilniuje vykstančiame 2015 metų Europos vyrų žolės riedulio IV diviziono čempionate baigėsi pirmasis etapas. Per paskutiniąsias B grupės rungtynes Lietuvos rinktinė nugalėjo Suomijos riedulininkus 5:1 (3:1) ir nepraradusi nė taško užėmė pirmąją vietą. Mačas prasidėjo netikėtai. Abejas pirmąsias rungtynes pralaimėję suomiai jau 2 min. netikėtai išsiveržė į priekį. Vis dėlto džiaugtis varžovams ilgai neteko. Jau 6 min. Domantas Lekys rezultatą išlygino, o 9 min.
2015-07-23

Kroatijoje – antra Lietuvos riedulininkių pergalė

2015 metų Europos moterų žolės riedulio III diviziono čempionate antrąją pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Mūsų riedulininkės 2:1 (1:0) palaužė vis tobulėjančias, daug į šią sporto šaką investuojančios Turkijos sportininkes. 16 min. Lietuvos rinktinę į priekį išvedė Kristina Poškutė, bet 49 min. varžovės uždirbo 7 metrų baudinį ir išlygino rezultatą. Pergalę mūsų komandai 64 min. įvarčiu iš žaidimo išplėšė Ugnė Aučynaitė.
2015-07-22

Kipro rinktinei vilčių nepalikę lietuviai – pusfinalyje

Vilniuje vykstančiame 2015 metų Europos vyrų žolės riedulio IV diviziono čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo antrąją pergalę. Per antrąsias I etapo B grupės rungtynes mūsiškiai 3:0 (1:0) nugalėjo Kipro riedulininkus. Apylygis žaidimas vyko tik pusę pirmojo kėlinio. Progų pasižymėti iki pertraukos turėjo abi komandos, bet įvartį pelnyti pavyko tik lietuviams. Išvakarėse du įvarčius po mažųjų kampinių į Maltos vartus įmušęs Žygimantas Balsiukas jau 8 min.