zodiako ženklas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zodiako ženklas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zodiako ženklas“.

Kelių Zodiako ženklų laukia įvairūs išbandymai: šių dalykų verčiau venkite

Antradienis daugeliui Zodiako ženklų atneš įvairių išbandymų ir rūpesčių. Kai kuriems Zodiako ženklams vertėtų pasitelkti kantrybę bei pasisaugoti provokacijų. AVINAS Aklai nepulkite į naujoves, neskubėkite investuoti, ką nors skolintis arba skolinti pinigų, žaisti azartinių žaidimų. Pasisaugokite įvairių provokacijų, nes lengva patirti žalą. JAUTIS Šiandieną lengva kai ką sugadinti tiek santykiuose, tiek karjeros reikaluose.
Prieš 7 val.

Astrologų perspėjimas keliems Zodiako ženklams: laukia intrigos ir konfliktai

Astrologai pirmadienį įspėja kelis Zodiako ženklus: galite nukentėti nuo kai kurių asmenų, patirti nesklandumų darbe, o kai kuriems reikėtų pasisaugoti viešų skandalų, konfliktų ir traumų.  AVINAS Dėl pinigų, skolų, mokesčių, alimentų, turto dalybų ar kitų finansinių peripetijų augs įtampa. Gali tekti veikti paskubomis, nelabai įsigilinus. Partneris arba dosnus rėmėjas gali sutikti jums padėti, tačiau iškels ypatingas sąlygas.
2024-07-15

Geros žinios 1 Zodiako ženklui: galite sulaukti netikėtos džiugios naujienos

Astrologai praneša, kad trečiadienis daugeliui Zodiako ženklų bus aktyvi, užsiėmimų pilna diena. 1 Zodiako ženklas gali sulaukti ir malonių netikėtų žinių. AVINAS Būsite pareigingi, nuosekliai tvarkysite kasdieninius reikalus. Nemažai nuveiksite, jei mėginate modernizuoti gyvenamąją aplinką, keisti stilių, gyvenimo būdą. JAUTIS Šiandien puikiai suvoksite, kad esate žymiai mažiau reikalingi kolegoms nei draugams, vaikams, mylimiesiems. Pastariesiems teikite prioritetą.
2024-07-10

Geros žinios 1 Zodiako ženklui: ši diena bus labai sėkminga

Astrologai praneša, kad pirmadienis daugeliui Zodiako ženklų bus sėkminga diena, o kai kuriems – netgi labai. AVINAS Ši diena turėtų būti smagi ir sėkminga. Puikiai suksitės visose srityse, kurios jums aktualios bei turite gebėjimų. Galite nustebinti staiga atskleistu pomėgiu ar talentu. JAUTIS Jeigu atostogaujate, šiandien puikiai praleisite laiką su šeima. Tikslingos pastangos dėl šeimos, namų, asmeninės gerovės bei turiningo laisvalaikio nenueis veltui.
2024-07-08

Įspėja kelis Zodiako ženklus: turite būtinai pasisaugoti

Astrologai įspėja, kad kai kurie Zodiako ženklai šeštadienį gali tikėtis įvairių rūpesčių ir keblumų bei bėdų, tačiau kitiems diena gali atnešti įvairių pozityvių staigmenų. AVINAS Nuo pat ryto turėsite nelengvų pareigų arba apie jas nepaliaujamai galvosite, nerimausite dėl vakaro renginio ar neatliktų darbų. Verčiau tyliai pasidžiaukite vasaros diena ir neskleiskite nerimo.
2024-06-22

Horoskopas penktadieniui: įvykių per akis – 1 Zodiako ženklas sulauks sėkmės

Zodiako ženklams atsipūsti neteks – daugeliui jų patariama šiandieną neskubėti ir nepriimti skubotų sprendimų, tačiau kai kas sulauks ir sėkmės. Štai ką žada žvaigždės: Avinas Pareigos jausmo ugdymo diena, ypač vakare jis gali kirstis su kitais jausmais... Iki pietų palanku spręsti užmokesčio problemas, kreiptis į vadovą su prašymais. Tauras Darbe būsite suprasti ir įvertinti, tačiau kol kas ne laikas kalbėtis apie jūsų uždarbį su vadovybe, atidėkite tai pirmadieniui.
2023-11-03

Pasakė, ką dovanoti Dvyniams: neprašausite pro šalį

Prasidėjo Vėžio Zodiako ženklo atstovų metas. Tačiau kokia dovana yra tinkamiausia norint nustebinti Dvynius jo gimimo dienos proga? Kokių dovanų reikėtų vengti, o kokių – pasidairyti? Savo rekomendacijomis dalinasi astropsichologė Viktorija Leontjeva. Nuo birželio 21 d. iki Liepos 20 d. gimsta Vėžio Zodiako ženklo atstovai. Vėžiai labai jautrūs ir slapti, tad patys savo norų ir pageidavimų per daug neskelbia.
2023-06-22

Prasideda delčia: Budraitytė skubiai įspėja 2 Zodiako ženklus

Po sunkių užtemimų ir nelengvo pilnaties laikotarpio pagaliau galėsime atsikvėpti – pilnatį keičianti delčia nusimato lengva ir sėkminga.  Žinoma astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė turi gerą žinią – delčia visiems bus pakankamai gera ir smagi, įsivyraus ramybė.  „Ši delčios savaitė yra pakankamai rami, pakankamai normali. Gyvenkite ir galvos sau nesukite, gyvenkite šia diena“, – su šypsena sako astrologė.
102 2023-05-11

1 Zodiako ženklą vadina pačiu linksmiausiu: nustebsite, kas jis

Vakarų astrologijoje yra 12 Zodiako ženklų, kurie pasižymi skirtingais asmenybės bruožais ir savybėmis. Pasak astrologės ir knygų autorės Louellos Anderson, vienas ženklas yra pats linksmiausias iš visų.  Linksmiausio Zodiako ženklo titulas iš visų 12 ženklų atiteko Šauliams. Anot astrologės, Šaulys „vertas karūnos“, kai kalbama apie linksmiausią ženklą, rašo express.co.uk.
2023-05-09

Vienam Zodiako ženklui – džiugios žinios: tai sėkmės metas

Šiandien viską darykite iš lėto ir stenkitės nesuklysti. Jei skubėsite, privelsite daug klaidų, kurias vėliau ilgai teks taisyti. Avinas Atsivers paslėptos tiesos, jų žinojimas kai ką svarbaus pakeis. Atsipalaiduokite, nurimkite kad išgirstumėte savo vidų. Svarbių reikalų tvarkymą geriau atidėti antrajai dienos pusei. Tauras Palengvėjimo diena: netikėtai išsisprendžia jus varginusi problema. Iki pietų ir patiems reikėtų parodyti iniciatyvą, daugiau laimėsite.
2023-02-22
REKLAMA
REKLAMA

1 Zodiako ženklą vadina didžiausiu apgaviku: nustebsite, kas jis

Kartais gali būti sunku pasakyti, ar kas nors meluoja. O kartais, net jei ir meluoja, nenorime to pripažinti. Tačiau realybė tokia, kad žmonės meluoja – ir vieniems tai pavyksta lengviau nei kitiems. Vieną Zodiako ženklą vadina pačiu didžiausiu apgaviku. Šio Zodiako ženklo atstovai moka profesionaliai nuslėpti tiesą – kartais galite nė neįtarti, kad jie meluoja tiesiai jums į akis, rašo yahoo.com. Štai, kuris Zodiako ženklas vadinamas didžiausiu apgaviku.
2023-02-16

1 Zodiako ženklą laiko tikru velnio advokatu: nustebsite, kas jis

Teigiama, kad vieni didžiausių „velnio advokatų“ yra Dvyniai. Sužinokite, kokios jų būdo savybės leidžia taip manyti. Astrologai tikina, kad Dvyniai yra šmaikštūs, kadangi šiuos valdo Merkurijus, kuris yra žinomas, kaip greičiausia planeta: „Šis Zodiako ženklas žinomas dėl savo protinio judrumo. Dvyniai yra informacijos skleidėjai. Jų gebėjimas greitai metabolizuoti informaciją skiriasi nuo kitų Zodiako ženklų.
2023-02-11

1 Zodiako ženklas bus sėkmingiausias 2023 metais: sužinokite, kas jis

Jau visai netrukus vieni kitus sveikinime sulaukę Naujųjų metų. Dažnai laukdami kitų metų išsikeliame sau tikslus, tikimės būti geresni. Tačiau vieniems Zodiako ženklams Nauji metai žada kur kas sėkmingesnį laikotarpį nei kitiems. Ar tai būsite jūs? 2023 metais sėkmė lydės daugumą Zodiako ženklų, tačiau vienas jų bus pats sėkmingiausias. Neretai sėkmė nulemia įvairias gyvenimo sritis, nesvarbu, ar tai apims profesinę, asmeninę, finansinę ar su sveikata susijusią kryptį.
2022-12-31

Liūtų horoskopas 2023 metams: sužinokite, kas laukia jūsų

Jei laukėte, kada jūsų gyvenimas pagaliau pradės gerėti, jus tikrai pradžiugins 2023-ųjų horoskopas. Štai, kas 2023 metais laukia Liūto ženklo atstovų. Metai prasideda Marso retrogradu Dvynių ženkle, kuris pagaliau baigsis sausio 12 dieną ir pereis tiesiai į jūsų 11-uosiuos bendruomenės, vilčių ir idealų namus. Iš naujo įvertinę, kokiais žmonėmis ir kokia aplinka norėtumėte būti apsupti, esate pasiruošę žengti pirmyn, siekdami savo aukščiausių tikslų, rašo stylecaster.com.
2022-12-27

Patarė, ką dovanoti Šauliams: su tokia dovana neprašausite

Nuo Lapkričio 23 iki gruodžio 22 dienos gimsta  Šaulio Zodiako ženklo atstovai. Nežinote ką dovanoti? Idėjų sąrašą šiam kilniam ir optimistiškam ženklui parinko astropsichologė, sielos formulės konsultantė ir mokytoja, Viktorija Leontjeva. Šiame straipsnyje rasite minčių kuo nustebinti tiek vyrus, tiek moteris. Formuodama sąrašą, specialistė atsižvelgė į Šauliams būdingus astropsichologinius charakterio ypatumus.
2022-11-23

Vienam Zodiako ženklui pranašauja sunkų metą: nedramatizuokite visokių smulkmenų

Šiandien labai norėsis bendrauti ir tai jusite ne tik jūs, bet ir aplinkiniai. Tačiau laidyti liežuvio nederėtų – jums patikėtos paslaptys gali būti atskleistos ir dėl to liksite kalti.  Avinas Šiandien būsite kupini sumanymų, tačiau jums reikės sąjungininkų, kad galėtumėte juos įgyvendinti. Beveik viskas priklausys nuo jūsų mokėjimo derinti interesus, bendradarbiauti, nes prireiks kitų žmonių palankumo, įtakos.
2022-11-15

TOP5 Zodiako ženklai, kurie maudysis šlovėje: jiems pavydės net draugai

Astrologai įvardijo penkis Zodiako ženklus, kuriems artimiausiu metu labai seksis. Jie staiga pakeis savo gyvenimą ir labai džiaugsis visais pokyčiais. Avinas Jums pasiseks, jei jūsų jėgos bus teisingai paskirstytos visoms gyvenimo sritims. Kad tai padarytumėte, turite iki galo atlikti nepabaigtus darbus ir išsiaiškinti, ką norite daryti ateityje. Kai išsiaiškinsite, kas jums teikia tikrąjį malonumą, galėsite pakeisti savo gyvenimą. Nieko nebijokite ir drąsiai ženkite pirmyn.
2022-10-13

Kalėdų dovanos – pagal zodiako ženklą

Kas neigtų, kad išrinkti tinkamas dovanas – sunku. Sunku rinkti jas ir itin artimiems, mylimiems žmonėms, tačiau ne ką lengviau išrinkti tinkamą dovaną vos pažįstamiems, pavyzdžiui, verslo partneriams. Sustojote tarp gausiai nukrautų parduotuvės lentynų ir susimąstėte, ką turėtumėte nupirkti? Kartais iš tokios nepavydėtinos situacijos gali išgelbėti horoskopas.
2022-10-11

Išgirdęs, kokį vardą žmona nori duoti dukrai, vyras neteko žado: „Jai protas susisuko“

Būsimoji mama vyrui pasakė, kad nori dukrą pavadinti Vandene savo mamos garbei, tačiau kai šis vetavo vardą, ji nustojo su juo kalbėtis. Tėvai, besistengiantys rasti tobulą vardą kūdikiui, žino, kad sunku pasirinkti tokį, kuris patiktų visiems. Praverčia kūdikių vardų knygelės, o populiaraus giminėje vardo parinkimas gali būti puiki išeitis, rašo dailystar.co.uk. Tačiau vienos moters sumanymas suteikti kūdikiui savo mamos vardą nepatiko jos vyrui.
2022-05-04

2022 metams Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: nenudekite meilėje

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia 2022-aisiais metais? Iki pat Naujųjų metų sutikimo jums pateiksime prognozes visiems Zodiako ženklams. Šį kartą astrologė Vaiva Budraitytė papasakojo, kas laukia Svarstyklių Zodiako ženklo ateinančiais metais.
2021-12-24

Žvaigždės žada aktyvią dieną, tačiau 1 Zodiako ženklui teks gerai paplušėti

Zodiako ženklams šeštadienis numatomas kaip produktyvi, darbinga ir aktyvi diena. Tačiau bus ir staigmenų – vienam ženklui be pastangų ir kančių šiandien nieko pasiekti nepavyks. Avinas Dieną tarsi judėsite iš inercijos, darydami, ką reikia ir kaip reikia, bet galvodami apie asmeninius reikalus, suplanuotas savaitgalio atrakcijas, vaikus, meilės pasimatymus ir pan. Tauras Produktyvi diena, tačiau be darbo, įtemptų pastangų ir kūrybinių kančių nieko nepasieksite.
2021-04-24

Vienam Zodiakui – vilčių kupina diena: žada romantinę pažintį

Šiandieną svarbiausia neskubinti įvykių ir reikalų – leiskite viskam tekėti sava vaga ir pamatysite, kaip paprastai viskas išsisprendžia.  Avinas Šiandien užsimezgusios internetu pažintys gali suteikti džiaugsmo, o kartu ir naudos. Jūsų dėmesio pageidaus ir artimi žmonės, ir draugai. Tauras Šiandien bendravimą šiek tiek ribokite, kad pailsėtumėte nuo šurmulio bei svetimų problemų. Pravartu pagal savo skonį bei pageidavimą susitvarkyti namus, paeksperimentuoti virtuvėje.
2020-12-30

Astrologų žinia vienam Zodiakui: priimsite svarbų sprendimą

Daug darbų ir veiklos atnešanti diena. Neskubėkite imtis užduočių, kurių per šiandien negalite padaryti – darbai užsitęs labai ilgai.  Avinas Diena palanki įvairiems darbams, pasitarimams, tačiau rezultatą stipriai lems autoritetai. Teisingai įvertinkite savo galimybes ir nusivilti tikrai neteks. Galite priimti svarbų sprendimą. Tauras Teks sukti galvą dėl stringančio projekto, keblumų susijusių su kelione, teisiniais reikalais ar kt.
2020-12-11

Trečiadienis astrologų akimis: kai kam tai proga atsiskleisti, pademonstruoti save

Trečiadienis Zodiako ženklams – įdomus ir skirtingas metas. Vieniems šią dieną daugiau ar mažiau viskas seksis puikiai, o ir daryti galima tai, kas tik šovė į galvą – gailėtis neteks. Kitiems astrologai pataria aktyviai savo laiko neleisti, o visus svarbesnius reikalus perkelti į kitą dieną. Tiesa, iš visų Zodiako ženklų vienam ši diena bus puiki galimybė atsiskleisti, pademonstruoti save. Avinas Palanki diena įvairiems susitikimams, keistis informacija.
2020-07-15

Astrologai turi rimtų perspėjimų: pavojingas metas ambicingiems žingsniams

Zodiako ženklams metas ne pats geriausias. Atrodys, kad viskas bėga iš rankų ir sulaikyti itin sunku. Astrologai pataria, kad šiuo metu vertėtų mažiau dirbti ir skirti vis daugiau laiko poilsiui. TIk taip galite šį sunkų laiką išgyventi sklandžiai, be rimtesnių barnių.
2020-04-16

Prognozuoja astrologai: vienam Zodiakui – ypač sėkmingas laikas

Diena, kai vertėtų sustoti ir įsiklausyti į savo širdį – visi atsakymai skypi ten. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Jėgų persvara jau jūsų pusėje. Nesustokite ko nors siekdami. Imkitės reikšmingų, atsakingų dalykų. Tauras Šiuo metu galite pasiekti tai, ko taip ilgai troškote. Nesibaiminkite triūso, būkite atkaklūs. Dvyniai Reikalai kol kas nejudės į priekį, tad nėra prasmės ko nors skubinti, kol kas tiesiog laukite.
2020-03-27

Astrologai įspėja vieną Zodiaką: verčiau įsiklausyti į nuojautą

Nepalanki diena spręsti svarbius reikalus. Ypač, jei norite juos išspręsti greitai – per skubėjimą galima prisidaryti bėdų. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Nieko rimto nesiimkite, daugiau ilsėkitės nei dirbkite. Greičiau pavargsite, susierzinsite, galite padaryti daugiau klaidų nei paprastai. Vis dėlto po pietų imsite atsigauti, tad sunkesnius darbus, sudėtingesnius reikalus ar susitikimus verta atidėti pavakarei.
2020-03-10

Astrologai turi rimtų patarimų: kai kam nevertėtų leistis į meilės avantiūras

Paskutinė savaitės darbo diena Zodiako ženklams bus ne pati lengviausia. Astrologai dalijasi ir įžvalgomis, ir patarimais, tačiau pastarųjų – ženkliai daugiau. Perspėjama, kad šiandien nevertėtų kažko tikėtis iš kitų žmonių. Reikėtų atsakingai elgtis ir su mylimu žmogumi, nes neapgalvoti sprendimai gali sugadinti santykius. Tiesa, vienam Zodiako ženklui astrologai pataria nesileisti į jokias avantiūras nei meilėje, nei dalykiniuose reikaluose.
2020-03-06

Žvaigždės vienam Zodiakui žada svaiginančius pojūčius: meilė aptemdys protą

Ne itin palanki diena – žvaigždės rodo, kad aplinkui suksis intrigos, nesiseks tvarkyti svarbių reikalų. Visgi, gali nudžiuginti geros žinios iš senų pažįstamų. Plačiau apie tai dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Šiandien venkite rizikingų pramogų, svaigalų ir atsitiktinių pažinčių. Kažkokia pramoga gali baigtis visiškai nelinksmai ir pakenkti jūsų reputacijai. Turbūt to nenutiks, jeigu patys neprovokuosite trikdžių, nesutarimų, veidmainiškų pasisakymų.
2020-03-05

Astrologų prognozė: vienam Zodiakui – naujos romantiškos viltys

Puiki diena tvarkyti svarbius reikalus, aplankyti svarbius asmenis. Galite tikėtis gerų rezultatų darbe, asmeniniuose pasiekimuose. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Nors dalykiniai reikalai kels kažkokių abejonių, tačiau šiandien galima tikėtis geranoriškos pagalbos, draugiškesnio požiūrio. Naudokitės proga pasimokyti iš daugiau sugebančių. Galbūt tai, kas buvo neaišku, kažkaip konkretizuosis, atsiras tikrumas.
2020-03-03

Žvaigždės įspėja vieną Zodiaką: pavojingas laikas

Diena, kai žmogiškas palaikymas, šiluma bei romantiniai jausmai bus kaip niekad reikalingi. Visgi, patys nesikarščiuokite – taip galite prisidaryti bėdų. Plačiau apie viską dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Dažniau šypsokitės ir neprarasite savitvardos bei kantrybės dėl niekų: šių savybių gali prireikti esant kur kas rimtesnei situacijai.
2020-02-26

Prognozuoja astrologai: vienam Zodiakui nuo romantikos links kojos

Gera diena aktyviai įsitraukti į veiklas – seksis viskas, ką pradėsite. Tiesa, šiandieną svarbu atkreipti dėmesį į artimą ir gerai įsiklausyti į tai, ką jie sako, mat galima praleisti svarbią informaciją pro ausis. Plačiau apie viską dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Šiandien galite visur suspėti, daug nuveikti, jei tik nepasiduosite pagundai į viską numoti ranka. Gali būti, kad vyksite į netolimą kelionę, gausite intriguojamą laišką, kvietimą.
2020-02-23

Žvaigždės įspėja: vieno Zodiako laukia rimti nesusipratimai

Šią dieną būsite priversti praleisti kitaip, nei patys to norėtumėte: reikės spręsti ne ypač malonius reikalus. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Galimi povandeniniai akmenys, provokacijos tiek iš savų, tiek iš konkurentų, priešų. Tikėtini nemalonumai per antrąją pusę, su kuria esate išsiskyrę. Tauras Greitai nereiškia gerai.
2020-02-20

Astrologai įspėja vieną Zodiaką: dieną temdys priekaištai ir pavydas iš artimo žmogaus

Ne pati geriausia diena kažko reikalauti, prašyti, ginčytis, nes dauguma prašymų atsimuš į sieną. Verčiau susitelkti viduje ir palaukti palankesnio laiko. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Gali būti, kad išgyvenimų sukels draugo situacija ar elgesys. Galimas daiktas, mintys suksis apie numatytą renginį, susirinkimą, grupės susitikimą ar pan. Neprovokuokite scenų, konfliktų. Priekaištai, ginčai dėl naudos, turto ar pinigų pastarųjų nepridės.
2020-02-19

Astrologų įspėjimas vienam Zodiakui – konfliktai ardys santykius

Naudinga diena tiems, kurie nori pokyčių karjeroje: puikus metas derėtis, siūlyti, prašyti. Visgi, vertėtų kritiškai vertinti konfliktines situacijas, jos gali sugadinti reikalus negrįžtamai.  Avinas Namuose ir darbe nestigs emocinės įtampos. Norėsis daug nuveikti, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Žymiai geriau seksis, jei turite užsitikrinę įtakingo asmens paramą. Gali išryškėti kenksmingo įpročio, nesigydymo padariniai.
2020-02-18

Astrologų pranašystė: vienam Zodiakui verčiau susitaikyti su mylimuoju

Antradienį Zodiakams palanki diena spręsti finansinius reikalus, konfliktus, kurie jau seniai neduoda ramybės. Visgi, vieur derėtų ieškoti kompromiso. Plačiau apie viską dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Nevarginkite savęs darbais, atsakomybės našta. Tiesa, šiandien pakaks norinčių jums padėti (patikti). Taikykitės su tais, kuriuos mylite, ir pasistenkite jiems skirti daugiau dėmesio, šilumos.
2020-02-13

Astrologų prognozė: vienam Zodiakui – netikėtas pasiūlymas meilės reikaluose

Diena, kai vertėtų neskubėti ir apskaičiuoti savo laiką, mat per skubėjimą galima pridaryti klaidų, kurias sunkiai seksis ištaisyti. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Šiandien turėsite daug reikalų ir darbų. Turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe, suderinti tai, kas neseniai išsiderino. Kita vertus, sveikata bus gana trapi. Lengva pasigauti infekciją, peršalti. Tauras Šiandien nieko neveikti būtų nedovanotina.
2020-02-12

Prognozuoja žvaigždės: šiam Zodiakui – netikėti likimo kaprizai

Diena, kai verčiau atidėti problemų sprendimus, visus rimtus darbus, mat kantrybė padės viską išspręsti savaime. Plačiau apie viską dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Nesusipratimų, apmaudžių apsirikimų metas. Atsakingus, pavojingus darbus, sudėtingą kelionę vertėtų atidėti. Nesinervinkite ir nepykite dėl niekų. Artimuosius irgi būsite linkę neteisingai kaltinti. Tauras Nieko rimto nesiimkite, tai geras laikas teoriniam problemų sprendimui, bet ne praktiniams veiksmams.
2020-02-11

Dvilypis metas Zodiako ženklams: vieniems problemos spręsis, kitiems jų bus dar daugiau

Ne pats lengviausias metas Zodiako ženklams. Astrologai teigia, kad šiomis dienomis prireiks daug pastangų, kantrybės. Neretai stigs blaivaus proto, nesinorės įsisavinti praeities praradimų. Tiesa, kitiems ši diena gali atnešti ir naudos, tačiau viską savo naudai reikės keisti patiems. Ims spręstis esamos problemos. Avinas Nutuokiate reikalo esmę, ir jei pasistengtumėte, turite neblogą progą kai ką pakeisti savo naudai.
2020-02-07

Žvaigždės įspėja vieną Zodiaką: jei norite gerų santykių, į tai turėtumėte atkreipti dėmesį

Ketvirtadienį Zodiakų laukia daug pagundų, tačiau nereikėtų jomis susivilioti: kritiškas mąstymas padės išvengti pinklių. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Galite sėkmingai panaudoti kai kuriuos kūrybinius gabumus darbo, mokslo srityje arba norėdami padaryti įspūdį dominančiam asmeniui. Tauras Gali būti, kad kils ūpas keisti darbovietę, profesinius planus arba įvaizdį, stilių. Pravartu apsilankyti grožio salone, sporto klube.
2020-02-06

Vienam Zodiakui – ne pati maloniausia diena: teks išgirsti priekaištų

Taurui šiandien nebus pati sėkmingiausia diena – kai kurie šio ženklo atstovai susilauks priekaištų, dėl kurių teks keisti savo elgesį. O kaip seksis kitiems Zodiakams? Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Šiandien neblogai eisis darbai, susiję su informacija, mokslu, transportu, telekomunikaciniais ryšiais ir pan. Jums pasitarnaus ne tik žinios, bet ir gera intuicija. Tauras Trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kažką pertvarkinėsite.
2020-02-05

Žvaigždės įspėja vieną Zodiaką: verčiau laikykite liežuvį už dantų

Vienam Zodiakui antradienį liežuvį verčiau laikyti už dantų, įspėja astrologai. Į naudą bus neplepėti apie savo reikalus, dalykinius ketinimus. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų.  Avinas Nieko nėra atsitiktinio, tad nepraleiskite pro ausis, regis, atsitiktinės informacijos, su jumis nesusijusios nuogirdos. Popiet palanku tvarkyti skubius reikalus, bendrauti su svarbiais asmenimis.
2020-02-04

Žvaigždės įspėja vieną Zodiaką: šiandien to verčiau nedarykite

Netikėtumų kupina diena. Atsiras progų atsipūsti, pamiršti problemas, kurios seniai neduoda ramybės. Jei imsitės sunkių darbų, verčiau pasitelkti į pagalbą artimą žmogų. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Paaiškės nuostolių ir jėgų praradimo šaltinis, taps aišku, kokie žmonės jums nenaudingi ir nereikalingi. Visiškai netinkamas laikas santykiams su antrąja puse aiškintis, ypač jei norite aptarti šeimos biudžetą ar ištikimybės problemą.
2020-02-02

Prognozuoja žvaigždės: vienam Zodiakui teks aiškintis santykius su mylimuoju

Diena, kai palanku tvarkyti seniai pamirštus, bet ramybės neduodančius rūpesčius. Tiesa, nieko nedarykite paskubomis: skubėjimas gali lemti dideles klaidas, kurių gailėsitės. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Atsipalaiduokite, pasikliaukite likimu, ir viskas susiklostys kuo puikiausiai. Įsiklausykite į nuojautas, į jums pasakytus ar atsitiktinai nugirstus žodžius: galite suprasti kai ką labai svarbaus.
2020-01-28

Vienam Zodiakui – nepalanki diena: štai, kas jums pakiš koją

Zodiako ženklų laukia ne pati palankiausia diena. Koją kiš skubėjimas, per kurį nepastebėsite asmenų, kurie nori jums pakenkti. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Svarbiausia ir įdomiausia jums šiandien bus bendrauti su kitais bei jausti kolektyvo palaikymą. Tarp tų, kuriuos laikote bendraminčiais, yra asmuo, kuris nelinki jums gero ir mielai pakištų koją. Tą gali padaryti jau šiandien.
2020-01-27

Astrologų prognozė: vienas Zodiakas santykiuose susidurs su problema

Intrigos ir problemos dalį Zodiako ženklų lydės nuo pat ryto iki vakaro. Tiesa, kitai daliai nusimato nebloga diena tvarkyti dalykinius reikalus, mokėsite tiksliai apskaičiuoti savo laiką. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Šiandieniniai kontaktai, pokalbiai bus nelengvi, bet naudingi. Tačiau meilės reikaluose kategoriškumas, principingumas, šykštumas nieko gero neatneš. Būkite lankstesni ir švelnesni.
2020-01-24

Žvaigždės įspėja: vienam Zodiakui verčiau nesiaiškinti santykių, jei nori juos išsaugoti

Diena nebus palanki – svarbius klausimus, susijusius tiek su asmeniniu gyvenimu, tiek su jausmais ir santykiais verčiau nukelti kitai dienai. Koją kiš staiga sukilę negatyvūs jausmai, kurie neleis blaiviai mąstyti. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Būsite reiklesni, griežtesni, bet aplinkiniai taip pat iš jūsų tikėsis ne mažiau. Nepatariama aiškintis šeimos, meilės santykių, tik pabloginsite santykius.
2020-01-23

Prognozuoja žvaigždės: vieno Zodiako neaplenks sėkmė

Diena, kai palanku imtis didelių darbų, mat visą dieną jausitės energingi ir gerai pailsėję. Šiandieniniai pokalbiai nenueis veltui ir jų turinys anksčiau ar vėliau išsipildys. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Galite dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis, verslininkais. Galite susižavėti nepažįstamu asmeniu, nauja idėja, arba patys kažkam padarysite didelį įspūdį.
2020-01-22

Vienam Zodiakui – lemtinga diena: meilė padės susivokti

Puiki diena karjeristams ir meilės užburtiesiems. Karjeristams puikiai seksis pokalbiai su vadovais, o meilės strėlės pakirsti supras, su kuo nori kurti gyvenimą. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Jei aplinkybės stabdys reikalus, vertinkite tai kaip likimą ir ramiai atidėkite juos. Vis dėlto nepraleiskite progos pasišnekėti su vadovu (jei reikia) dėl darbo sąlygų pakeitimo, naujų pareigų ar naujo užsakymo.
2020-01-15

Žvaigždės pažers romantikos: vieno Zodiako nenuvils artėjantis pasimatymas

Diena, kai patogu tvarkyti senus, ilgai pamirštus reikalus. Tik neskubėkite kliautis tik savo intuicija – aplink save turite daug žmonių, kurie savo įžvalgomis gali būti naudingi priimant sprendimus. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Gerų rezultatų ar naujienų galite tikėtis darbe. Galbūt pavyks įsidarbinti arba papildomai užsidirbti. Ne pro šalį būtų keisti mitybą į sveikesnę, peržiūrėti garderobą ir pagalvoti, kaip jį atnaujinti.
2020-01-14
Į viršų