živilė šikšnelytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „živilė šikšnelytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „živilė šikšnelytė“.

A. Skujytės pergalė turnyre JAV

JAV vykusiame studentų lengvosios atletikos "Nebraska Open" turnyre Linkolne rutulio stūmimo varžybų nugalėta tapo Austra Skujytė (16,29 m), aplenkusi Jeni Steiner (15,85 m) bei Jenny Glodowski (14,09 m). 400 m bėgimo rungtyje A. Skujytė tenkinosi antrąja vieta, distanciją nubėgusi per 58,99 sekundės. Rungties nugalėtoja tapo Jessica Purdy (58,61 sek.
2007-05-02

Sėkmingi lietuvių startai JAV studentų lengvosios atletikos žaidynėse

Savaitgalį Arlingtone (JAV) vykusiose "UTA Invitational" vykusiose studentų lengvosios atletikos varžybose Živilė Šikšnelytė laimėjo trišuolio (12,36 m) rungtį, o šuoliuose į tolį užėmė penktąją vietą (5,73 m).San Diege Olga Kondratjeva 800 m bėgimą baigė antra (2 min. 17,30 sek.), o Deividas Šeferis 100 m bėgime buvo penktas (11,26 sek.
2007-04-02

Lengvaatletės nepateko į Universiados varžybų finalus

Pietų Korėjoje vykstančioje pasaulinėje studentų vasaros Universiadoje antradienį (08.26) rungtyniavo ir dvi Lietuvos lengvaatletės - Irina Krakoviak bei Živilė Šikšnelytė - kurios kvalifikacinėse varžybose savo rungtyse buvo penkioliktos ir į finalus nepateko. I. Krakoviak 1 500 m nuotolį (dalyvavo 25 atletai) įveikė per 4 min. 25,89 sek. ir iki finalinio dvyliktuko jai pritrūko 8,67 sek.
2003-08-26

Darius Grigalionis pasaulinės Universiados 50 m nugara plaukimo finale

Pietų Korėjoje vykstančioje pasaulinėje studentų vasaros Universiadoje antradienį (08.26) rytinėse varžybose rungtyniavo Lietuvos plaukikai. Geriausiai sekėsi Dariui Grigalioniui, kuris 50 m nugara įveikė per 25,92 sek. ir, laimėjęs savo plaukimą, su ketvirtu rezultatu pateko į pagrindinį finalą. Greičiausiai kvalifikacinėse varžybose šį nuotolį plaukė amerikietis Jamesas Westcottas (Džeimsas Vestkotas) - 25,67 sek. Tik 0,79 sek.
2003-08-26

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate kandidatai į pasaulio čempionatą iškovojo pergales

Dvi dienas Kaune vykusiame 79-ajame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate rinktinės kandidatai dalyvauti rugpjūčio 23-31 dienomis Prancūzijoje vyksiančiame pasaulio čempionate nugalėjo savo rungtyse. Didžiausia lietuvių viltis pasaulio pirmenybėse olimpinis čempionas disko metikas Virgilijus Alekna diską nuskraidino 67,71 m, sprinterė Agnė Eggerth (Visockaitė - BNS) 100 m nubėgo per 11,37 sek. ir pagerino čempionatų rekordą, Kristina Saltanovič 20 km nužingsniavo per 1 val. 31 min. 9 sek.