zisis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zisis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zisis“.

„Barcelona“ Ispanijos lygoje patyrė dar vieną pralaimėjimą

Čempionų titulą ginantiems Barselonos „Barcelona“ krepšininkams Ispanijos pirmenybėse nepavyksta patirti pergalės skonio. Jie svečiuose 77:78 (27:22, 16:15, 9:20, 25:21) nusileido Bilbao „Gescrap“ ekipai ir patyrė antrają nesėkmę. Pirmąsias Ispanijos čempionato rungtynes Barselonos klubo gretose sužaidęs Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 8 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (2/3 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 5 naudingumo balus.
2012-10-07

Po šešerių metų – N. Zisio susitikimas su jam veidą suknežinusiu NBA žaidėju

Ketvirtadienio vakarą Graikijos nacionalinės komandos gynėjas Nikos Zisis susitiks su greičiausiai nemėgstamiausiu žaidėju, po kurio veiksmų jo gyvybei netgi buvo iškilusi grėsmė. Dvikovoje su brazilais N.Zisis akis į akį stos su vidurio puolėju Andersonu Varejao. Prieš šešerius metus vykusiame pasaulio čempionate Japonijoje A.Varejao, kaip atrodo iš vaizdo pakartojimo, tyčia smūgiu alkūne į veidą sustabdė link krepšio besiveržusį N.Zisį.
2012-06-27

„Montepaschi“ ekipa sutriuškino „Emporio Armani“

Italijos pirmenybių finalo serijos antrajame mače Sienos „Montepaschi“ ekipa su dviem lietuviais namuose 86:58 sutriuškino Milano „Emporio Armani“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 2:0. Jonas Mačiulis dvikovai registruotas nebuvo. Kšyštofas Lavrinovičius per 19 minučių pelnė 8 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.
2012-06-11

I. Zourosas paskelbė Graikijos rinktinės kandidatų sąrašą

Antradienį Graikijos rinktinės vyriausiasis treneris Iliasias Zourosas paskelbė keturiolikos žaidėjų sąrašą, kurie kviečiami pradėti pasirengimą Londono olimpiados atrankai. Kandidatų sąraše nėra karjerą rinktinėje baigusio Atėnų „Panathinaikos“ gynėjo Dimitrio Diamantidžio ir dėl traumos atranką praleisiančio Sofoklio Schortsaničio.
2012-06-06

Sienos „Montepaschi“ išvargo pergalę Bjeloje

Trečiąją pergalę ketvirtosiose Italijos čempionato rungtynėse pasiekė Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ klubas, išvykoje po labai sunkios kovos palaužęs Bjelos „Angelico“ ekipą - 70:67. R.Kaukėnas per 24 minutes pelnė 10 taškų (1/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 2 sykius. K.Lavrinovičius rungtyniavo 22 minutes, pasižymėjo 2 taškais (1/2 dvit., 0/1 trit.
2011-10-30

Po dviženklį taškų skaičių įmetę lietuviai svariai prisidėjo prie „Montepaschi“ pergalės

Antrąją pergalę Italijos pirmenybių rungtynėse pasiekė du lietuvius savo gretose turintis Sienos „Montepaschi“ klubas, kuris namuose 86:76 nugalėjo Venecijos „Umana“ (0 ir 1) krepšininkus. 19 minučių žaidęs Kšyštofas Lavrinovičius įmetė 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir atliko rezultatyvų perdavimą.