žirinovskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žirinovskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žirinovskis“.

Rusijoje prikėlė Vladimirą Žirinovskį: dirbtiniam intelektui teko peržiūrėti tūkstančius valandų jo interviu

Sankt Peterburge vykstančiame ekonomikos forume, kurį organizatoriai vadina tarptautiniu, buvo parodytas rusiškas „dirbtinis intelektas“ – prikeltas iš mirusiųjų Vladimiras Žirinovskis. Jis „pakomentavo“ dabartinius įvykius Ukrainoje ir prognozavo Rusijos pergalę. Sankt Peterburge vyksta ekonomikos forumas, kuris iki karo Ukrainoje buvo tarptautinis ir kuriame dalyvaudavo ne tik verslo atstovai iš viso pasaulio, bet ir įvairių šalių lyderiai.
2023-06-15

Rusai toliau kovoja su Vakarų „įtaka“: Dūmoje bus svarstomas siūlymas keisti prezidento Putino pareigas

Parlamentinė Rusijos Liberalų demokratų partija (LDPR) dar iki lyderio Vladimiro Žirinovskio mirties garsėjo kontraversiškais pareiškimais. Tačiau ir šiam propagandistui mirus, partija nepaliauja stebinti. Jos atstovai Rusijos Dūmoje oficialiai registravo įstatymo projektą, kuriuo siūloma pakeisti šalies prezidento Vladimiro Putino pareigas, praneša vietos žiniasklaida.
281 2022-07-10

Putino vienatvė: Žirinovskio laidotuvės parodė totalią jo izoliaciją nuo aplinkos

Vladimiro Žirinovskio laidotuvės pasižymėjo itin retu V. Putino atvykimu už savo rezidencijų ar Kremliaus sienų. Kaip jau tapo įprasta, Rusijos prezidentas patalpoje buvo vienas. Vladimiras Putinas pastaruoju metu ne tik su daugeliu savo svečių sėdi prie stalų itin tolimu atstumu, bet ir kituose renginiuose ar susitikimuose yra itin atsiribojęs nuo žmonių. Net Saugumo Tarybos pasitarime, likus dienai iki karo Ukrainai paskelbimo, jis sėdo nutolęs nuo kitų jos narių per kelias dešimtis metrų.
2022-04-08

Putinas trumpam išlindo į dienos šviesą: atvyko atsisveikinti su Žirinovskiu

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atvyko atsisveikinti su neseniai mirusiu politiku Vladimiru Žirinovskiu. Pastaruoju metu retai viešumoje besirodęs Kremliaus vadovas rodomas vienumoje dedantis gėles šalia pašarvoto buvusio LDPR partijos lyderio. Nuo pat karo Ukrainoje pradžios Rusijos prezidentas itin retai pasirodo viešumoje – dažniausiai rodomi jo susitikimai su Saugumo Tarybos nariais ar nuotolinės diskusijos su vyriausybės atstovais.
2022-04-08

Rusija atsisveikina su Vladimiru Žirinovskiu: laidotuvės vyksta Maskvoje

Penktadienį Maskvoje laidojamas ilgametis Rusijos politikas, ultranacionalistas Vladimiras ŽIrinovskis.  Apie jo mirtį paskelbta balandžio 6-ąją, trečiadienį. „Jo asmenybė buvo tokio masto, kad be jo sunku įsivaizduoti Rusijos šiuolaikinės politinės sistemos vystymąsi“, – pranešdamas apie V. Žirinovskio mirtį skelbė Rusijos Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas. Mišias Kristaus Išganytojo katedroje laiko patriarchas Kirilas.
2022-04-08

Skandalingas mirusio Žirinovskio gyvenimas: slepiami turtai, praleistos sūnaus vestuves ir grasinimai nėščiai žurnalistei

Trečiadienį Rusijos Dūma oficialiai pranešė, jog mirė garsus Rusijos politikas Vladimiras Žirinovskis.  „Sisteminės opozicijos“ lyderis išgarsėjo itin įžūliais ir skambiais pasisakymais, o jo gyvenimą ir šeimą gaubia skandalai.  Apie V. Žirinovskio asmeninį gyvenimą žinoma nedaug. 1971 m. sausio 6 dieną jis vedė virusologę Galiną Lebedevą, su kuria susipažino dar tada, kai mergina buvo biologijos studentė Valstybiniame Maskvos universitete.
2022-04-06

Mirė Vladimiras Žirinovskis

Vladimiras Žirinovskis mirė – paskelbė Rusijos Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas. Prieštaringai vertinamas politikas buvo „numarintas“ Rusijos žiniasklaidos, tačiau tuomet jo mirties faktą neigė ir tas pats V. Volodinas, ir politiko artimieji. „Jo asmenybė buvo tokio masto, kad be jo sunku įsivaizduoti Rusijos šiuolaikinės politinės sistemos vystymąsi“, – pareiškė jis.
2022-04-06

Rusijos žiniasklaida paskelbė apie Žirinovskio mirtį, politikai ir artimieji tai neigia

Mirė prieštaringai vertinamas Rusijos politikas Vladimiras Žirinovskis. Paskutines savo gyvenimo paras jis praleido komoje. Informaciją netrukus patvirtino Rusijos senatorius Aleksandras Proniuškinas, skelbiama „Lenta.ru“. Rusijos Dūmos tuo metu pareiškė, kad pranešimai apie V. Žirinovskio mirtį yra klaidingi. Anksčiau politiko mirties faktą patvirtino Rusijos senatorius A. Proniuškinas, tačiau vėliau panaikino įrašą.
2022-03-25

Žirinovskis prasitarė dar pernai: viską pamatysite vasario 22-ąją, 4 valandą ryto

Internete sparčiai plinta Rusijos Dūmos parlamentaro, liberaldemokratų partijos lyderio Vladimiro Žirinovskio kalba, kurioje jis galimai netyčia nuspėjo, arba tiesiog pasakė per daug, kad 2022-ųjų vasario 22-ąją prasidės karo veiksmai. „Jūs pajausite viską 4 ryto, vasario 22-ąją. Aš norėčiau, kad 2022 metai būtų taikūs, tačiau mėgstu teisybę.
2022-02-21

Rusijos politikas Žirinovskis paguldytas į ligoninę dėl koronaviruso: plaučiai jau pažeisti

Rusijos ultranacionalistinės Liberalų demokratų partijos (LDPR) lyderis Vladimiras Žirinovskis paguldytas į Centrinę klinikinę ligoninę (CKL) Maskvoje dėl koronaviruso, jo plaučiai stipriai pažeisti, naujienų agentūrai „Interfax“ trečiadienį pranešė gerai informuotas šaltinis.   „Vladimiras Volfovičius dabar yra CKL dėl koronaviruso“, – sakė šaltinis, pavadindamas V. Žirinovskį vardu ir tėvavardžiu.
2022-02-09
REKLAMA
REKLAMA

Rusijoje dalino pinigus, duodami sakė – „baudžiauninkams" ir „chalopams“

Čečėnų tinklaraštininkas miniai susirinkusiųjų šalia vieno iš prekybos centrų Volgograde išmėtė 200 tūkst. rublių (apie 3 tūkst. eurų). Diena anksčiau Rusijos politikas ir skandalistas Vladimiras Žirinovskis, vienoje iš centrinių Maskvos aikščių, taip pat dalijo susirinkusiesiems pinigus, vadindamas juos „baudžiauninkais“ ir „cholopais“.  Čečėnijos vadovybė nusprendė išsiaiškinti, kas gi yra tas dosnusis geradarys iš Volgogrado.
2020-01-11

Radijo ir televizijos komisijos akiratyje – du rusiški kanalai

Į Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) akiratį dėl pažeidimų vėl pateko rusų kalba Lietuvoje transliuojami televizijos kanalai. Kitą savaitę ji žada svarstyti, ar imtis tolesnių žingsnių, kad rusiškų kanalų „RTR Planeta“ ir „TVCI“ transliacijos Lietuvoje būtų apribotos. „Pažeidimai nustatyti, išvados surašytos, dabar mūsų komisija turėtų susipažinti su išvadomis ir, jeigu jos bus patvirtintos, prasideda tolesnės procedūros“, – BNS sakė komisijos pirmininkas Edmundas Vaitekūnas.
Aktualijos 2017-08-18

Žirinovskio pasiūlymas Putinui nepatiko

Rusijos liberaldemokratų (RLDP) lyderiui Vladimirui Žirinovskiui pasiūlius Rusijoje pereiti prie trijų partijų sistemos, prezidentas Vladimiras Putinas patarė neskubėti įgyvendinti šį pasiūlymą. „Nors „Trys didvyriai“ žinomas (rusų dailininko Viktoro Vasnecovo) paveikslas, ir eiti galima trimis kryptimis, bet, jeigu mes kažkur leisime sau suklysti, mus gali pasiųsti dar viena kryptimi, – sakė V.Putinas penktadienį susitikęs su į parlamentą po rinkimų patekusių partijų lyderiais.
2016-09-23

Seimo pirmininkė sulaukė Vladimiro Žirinovskio laiško

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė sako gavusi prieštaringai vertinamo Rusijos Dūmos deputato Vladimiro Žirinovskio laišką, kuriuo Lietuva raginama svetingiau priimti pabėgėlius. „Taip, jis buvo perduotas kartu su kitais gaunamais raštais, laiškais ir dokumentais, tarp jų buvo laiškas“, – Žinių radijui trečiadienį sakė L.Graužinienė. Seimo pirmininkė teigia laiškui didelės reikšmės neteikianti.
Aktualijos 2016-03-23

V. Putinas apie V. Žirinovskio pareiškimus: „gražiai uždega“

Vladimiras Putinas pareiškė, kad populistinės Rusijos Liberalų demokratų partijos (RLDP) lyderio Vladimiro Žirinovskio griežti pasisakymai, tarp jų ir vidaus politikos klausimais, tėra asmeninė nuomonė ir ne visada atspindi oficialią poziciją. „Tai, ką pasakė Vladimiras Volfovičius – tai jo asmeninė nuomonė, ir (tai) ne visada sutampa su oficialia Rusijos Federacijos pozicija“, – kalbėjo V.Putinas susitikime su parlamentinių frakcijų atstovais.
2014-08-14

Liepia nekreipti dėmesio į V. Žirinovskio grasinimus Lietuvai

Lietuvos užsienio reikalų ministerija (URM) paragino Rusijos valdžios institucijas viešai atsiriboti ir pasmerkti Dūmos nario Vladimiro Žirinovskio grasinimus Baltijos šalims bei Lenkijai. „URM stebisi tiesioginiais Rusijos Federacijos Dūmos nario V. Žirinovskio grasinimais Baltijos šalims bei Lenkijai ir tikisi, kad tai neturi nieko bendro su oficialia Rusijos Federacijos pozicija.

V. Žirinovskis pagrasino subombarduoti Baltijos šalis ir Lenkiją: jos bus nušluotos

Rusijos Dūmos pirmininko pavaduotojas Vladimiras Žirinovskis atviru tonu grasino Lenkijai ir Baltijos šalims – Lietuvai, Latvijai bei Estijai, kad jos bus subombarduotos. Esą tai gali įvykti, jeigu Europa bei NATO nekeis savo politikos rusų atžvilgiu ir neleis galutinai užgrobti Ukrainos. „Visus karo ir taikos klausimus, šiandien susijusius su Ukraina, spręs tik vienas žmogus – Rusijos valstybės vadovas.
2014-08-11

Rusijos propagandos flagmanas pradėjo Latvijos puolimą

Rusijos liberaldemokratų partijos lyderis Vladimiras Žirinovskis siūlo atšaukti ambasadorių iš Latvijos konsultacijoms ir imtis spaudimo dėl Latvijos Seime svarstomo įstatymo dėl baudžiamosios atsakomybės taikymo „už sovietų okupacijos neigimą“, praneša ria.ru. Vakar Seimo teisės komisija patvirtino teisės aktų pakeitimų siūlymus, kurie numato baudžiamąją atsakomybę „dėl respublikos sovietų ir nacių okupacijų neigimo.
2014-02-12

V. Žirinovskis: tikrąjį V. Janukovyčių pamatysite po olimpiados, kai mes jam duosime šovinių

Vakarykštė visus pribloškusi naujiena dėl V. Janukovičiaus pačiame konflikto su opozicija įkarštyje oficialiai pasiimto nedarbingumo pažymėjimo – bandymas pasislėpti olimpiados metu. Paskui Ukrainos prezidentas pereis prie žiauresnių jėgos metodų, praneša Rusijos parlamentaro V. Žirinovskio žodžius censor.net.ua. „Šiandien mūsų klientas Kijeve – gerbiamasis Viktoras Fiodorovičius Janukovyčius. Jis jums dar parodys, kai baigsis olimpiada. Jūs dar sužinosite, kas toks yra Janukovyčius.
2014-01-31

Rusijos naujametis sveikinimas NATO – O. Gazmanovas buvo tik „gėlytės“

 Rusijos atstovas NATO, diplomatas, filosofas, rašytojas ir vienas iš pagrindinių V. Putino propagandinių ruporų – D. Ragozinas, Naujųjų metų proga sugalvojo pajuokauti žirinovskiškai. Savo „Twitter“ paskyroje įkėlė nuotrauką, kurioje pavaizduotas „Topol-M“ (įrenginys, galintis per palyginti trumpą laiką paleisti tolimojo nuotolio raketą, taip pat branduolinę), Senis Šaltis, Snieguolė ir eilute sustatyti kareivėliai.
2013-12-31

V. Žirinovskis valys rusų kalbą nuo svetimybių – „treiderį“ keis į tarpininką, „butiką“ – į krautuvę

Rusijoje Liberal demokratų partija Rosija (LDPR) ruošia įstatymo pataisą, kuria bus draudžiama visuomenės informavimo priemonėse naudoti užsienietiškus žodžius, jeigu jiems yra rusiškas atitikmuo. Numatytos finansinės arba nusikaltusių žurnalistų atleidimo iš darbo bausmės. „Užkrovė, nukankino jau tais amerikonizmais. Bandysim siūlyti įstatymo projektą ir sudaryti žodžių, kurių negalima vartoti, sąrašą. Bandysim kovoti, kad šis įstatymas būtų priimtas.
2013-01-22

V. Žirinovskis ragina musulmonus remti Libiją

Ekscentriškasis Rusijos liberalų demokratų partijos (LDPR) vadovas V. Žirinovskis šeštadienį paragino musulmoniškąjį pasaulį remti Libijos diktatorių, praneša naujienų agentūra „RIA Novosti“. „LDPR partija kreipiasi į visus musulmoniškųjų valstybių gyventojus, ragindama juos susivienyti ir solidarizuotis su M. Kadafiu. Šių šalių valdžia turėtų pareikšti bendrą poziciją prieš NATO karinius veiksmus Libijoje“, – sakoma V. Žirinovskio pareiškime.
2011-03-20

Žmogus - skandalas

Prieš susitikimą skaičiau rusų kolegų straipsnius apie šią neeilinę asmenybę – kaip rusų žurnalistai jį „tarkuoja“, ir kaip jis atsakinėja! Supratau: šis žmogus – be kompleksų, ir joks klausimas nepasirodys jam nei įžūlus, nei nemandagus. Baltijos šalių priešas Nr.1 Lietuviai (o ir latviai su estais) tikrai turi už ką nekęsti V.Žirinovskio – jis nuolat įžeidinėja Baltijos šalis.
2005-05-14
Į viršų