žilvinas mitrikevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žilvinas mitrikevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žilvinas mitrikevičius“.

Disko metikė S. Rupeikaitė Europos jaunimo olimpiniame festivalyje - ketvirta

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio merginų disko metimo varžybose antradienį Lietuvos atstovė Simona Rupeikaitė užėmė ketvirtąją vietą. 17-metė lietuvė diską nusviedė 44 m 6 cm. Varžybose dalyvavo 10 sportininkių. Vaikinų disko metimo varžybų finale Mažvydas Butkus užėmė šeštąją vietą. 17-metis lietuvis įrankį nusviedė 55 m 40 cm. Finale varžėsi 12 atletų. Atrankos varžybose M. Butkus tarp 20 dalyvių buvo antras.
2009-07-21

Jaunieji lengvaatlečiai iškovojo 12 medalių

Lenkijoje vykusiose Baltijos jūros šalių žaidynėse Lietuvos jauniai iškovojo dešimt medalių - keturis aukso, vieną sidabro ir penkis bronzos. Varžybų nugalėtojais tapo Dovilė Dzindzaletaitė (tolis, 5,85 m), Ernestas Raudys (aukštis, 2,00 m), Rūta Moliejūtė (aukštis, 1,70 m), Domantas Žalga (400 m, 49,07 sek.). Beje, pastarasis lengvaatletis 0,14 sek. pagerino Lietuvos 16-mečių rekordą, priklausiusį Edvinui Godvišui. Sidabro medalį pelnė Žilvinas Mitrikevičius (100 m, 10,99 sek.