Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zenatha coleman“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zenatha coleman“.

Europą drebinusių čempionių treneris: gerą komandą turėsime ir kitąmet

Rimantas Viktoravičius Šiaulių „Gintros-Universiteto“ merginas treniruoja 14 metų. Nors jo komanda Lietuvos moterų A lygos nepralaimėjo nė karto, 55-erių strategas geriausiu šalies treneriu tapo pirmąkart. R. Viktoravičius tiki, kad įspūdingas Šiaulių ekipos sezonas – ne vienadienė sėkmė. Įvertinimas – komandos nuopelnas „Nominacijos – geriausias moterų treneris – anksčiau nebuvo, – tv3.lt aiškino R. Viktoravičius. – Mano gautas prizas – komandos.
2017-12-07

„Gintra-Universitetas“ fantastišką Čempionių lygos žygį baigė aukštai pakelta galva

2017-ųjų Šiaulių „Gintros-Universiteto“ kelionė UEFA moterų Čempionių lygoje baigėsi, bet ją Lietuvos futbolo aistruoliai neabejotinai prisimins dar ilgai. Tarp 16-os pajėgiausių Europos klubų antrąjį kartą klubo istorijoje prasibrovusios Lietuvos čempionės atsakomose aštuntfinalio rungtynėse Barselonoje 0:3 (0:2) turėjo pripažinti rimtas ambicijas pasiekti turnyro finalą puoselėjančio galingo „Barcelona“ klubo pranašumą.
2017-11-15

„Gintros-Universiteto“ futbolininkės – 16-ąjį kartą Lietuvos čempionės

Šiaulių „Gintra-Universitetas“ 16-ąjį kartą ir 13-ąjį iš eilės triumfavo Lietuvos moterų futbolo A lygoje. Paskutinėse čempionato rungtynėse šiaulietės namuose užtikrintai 4:0 (1:0) nugalėjo bronzos medalius po metų pertraukos susigrąžinusias Vilniaus „MFA-Žalgirio“ futbolininkes. Įvarčiai: „Gintra-Universitetas“: Z.Coleman – 2, S.Veličkaitė ir P.Potapova po 1. „Gintra-Universitetas“ šiame sezone iškovojo 19 pergalių, patyrė nesėkmę ir surinko 57 taškus.
2017-11-04

Istorinė Lietuvos futbolo akistata: „Gintros-Universiteto“ kelyje – „Barcelona“

Po pergalės Ciuriche vyriausiasis Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandos treneris Rimantas Viktoravičius sakė „merginos norėtų susikauti su „Barcelona“. Panašiai apie norimus būsimus varžovus kalbėjo ir dublį Šveicarijoje pelniusi ir kelią į UEFA moterų Čempionių lygos aštuntfinalį Lietuvos čempionėms atvėrusi namibietė Zenatha Coleman, kuri teigė, jog rungtynės su „Barcelona“ jai būtų tikras svajonės išsipildymas.
2017-10-16

„Gintra-Universitetas“ kartoja istorinį žygį – pateko į Čempionių lygos aštuntfinalį

Daugkartinės šalies čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės – UEFA Čempionių lygos aštuntfinalyje. Šiaulietės trečiadienį eliminavo Šveicarijos „Zurich“, svečiuose laimėjusios 2:1 (1:0). „Gintrai-Universitetui“ du įvarčius pelnė Zenatha Coleman (27, 86 minutėmis). „Zurich“ gretose pasižymėjo Fabienne Humm (73 min.). Prieš savaitę vykusios pirmosios rungtynės Šiauliuose baigėsi 1:1. „Gintra-Universitetas“ tarp 16-os stipriausių Europos komandų pateko ir 2014–2015 metų sezone.
2017-10-11

„Gintra-Universitetas“ pagrindines Čempionių lygos varžybas pradėjo lygiosiomis

Šiaulių „Gintra-Universitetas“ lygiosiomis pradėjo UEFA Čempionių lygos varžybas. Lietuvos futbolininkės turnyro šešioliktfinalyje trečiadienį namie 1:1 (1:1) sužaidė su „Zurich“ iš Šveicarijos. Abu įvarčiai krito per penkias pirmojo kėlinio minutes. 18-ąją įmušė svečių atstovė Martina Moser. 23-ąją rezultatą išlygino Zenatha Coleman. Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Šveicarijoje.