zemanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zemanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zemanas“.

Čekijos prezidentas Zemanas grįžta į ligoninę, jam nustačius COVID-19

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas ketvirtadienį vėl buvo hospitalizuotas, praėjus vos kelioms valandoms po jo išrašymo iš ligoninės, kai valstybės vadovui buvo patvirtinta koronavirusinė infekcija, sakoma jo atstovo Jiri Ovčačeko pranešime. „Prezidento programa bus sustabdyta, kol jis gydomas nuo COVID-19“, – pridūrė J. Ovčačekas. Iš jo pareiškimo galima suprasti, kad M. Zemanas penktadienį nepaskirs naujo premjero, kaip buvo planuota.
2021-11-25

Hospitalizuotas Čekijos prezidentas M. Zemanas gydomas intensyviosios terapijos skyriuje

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas, kuris sekmadienį, kitą dieną po visuotinių rinkimų, buvo paguldytas į Prahos karinę ligoninę, yra gydomas intensyviosios terapijos skyriuje, pranešė jo gydytojas. „Šiuo metu pacientas hospitalizuotas Prahos karinėje universitetinėje ligoninėje intensyviosios terapijos skyriuje“, – žurnalistams sakė M. Zemano gydytojas Miroslavas Zavoralis. Vis dėlto jis sakė kol kas negalintis skelbti savo paciento diagnozės.
2021-10-10

Čekijos prezidentas Zemanas paguldytas į ligoninę

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas antradienį buvo hospitalizuotas, o jo pirmtakui Vaclavui Klausui toje pačioje ligoninėje atliekami tyrimai. Prezidento hospitalizavimo faktą patvirtino Prahos karinė ligoninė. Daugiau detalių neskelbiama. Prezidentūra kol kas nekomentuoja M. Zemano hospitalizacijos. Vienas M. Zemano patarėjų Čekijos visuomeniniam radijui sakė, kad prezidentas į ligoninę paguldytas eilinei apžiūrai.
2021-09-14

Kremlius: kaltinimai Rusijai dėl sprogimo Čekijoje yra nepagrįsti

Kremlius pirmadienį „nepagrįstais“ pavadino kaltinimus Maskvai dėl sprogimo Čekijos ginklų sandėlyje ir atkreipė dėmesį į šalies prorusiško prezidento Milošo Zemano pareiškimą, kad Rusijos vaidmuo tame 2014 metų įvykyje nėra įrodytas. „Žinoma, matėme šį pareiškimą ir atkreipėme į jį dėmesį. Tegalime dar kartą pakartoti: bet kokie kaltinimai Rusijai įvairių įvykių Čekijoje kontekste yra visiškai nepagrįsti, jie neturi jokio pagrindo“, – žurnalistams sakė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas.
2021-04-26

Prisaikdintas naujasis Čekijos prezidentas M. Zemanas

Buvęs kairės pakraipos premjeras Milošas Zemanas penktadienį prisaikdintas naujuoju Čekijos prezidentu. Jis pakeitė euroskeptiką Vaclavą Klausą ir tapo pirmuoju šalies vadovu, išrinktu tiesioginio balsavimo keliu, skelbia AFP. 68-erių M. Zemanas savo inauguracijos kalboje pažadėjo būti "tarpininku ir vadovu" šalies konfliktinėje politikos arenoje.
2013-03-08

Z. Zemanas uždraudė „Roma“ žaidėjams gerti kavą ir valgyti tortus

Po 13 metų pertraukos į „Roma“ vyriausiojo trenerio postą sugrįžęs Zdenekas Zemanas pradėjo darbuotis su Amžinojo miesto komanda. Praėjusį trečiadienį į klubo treniruočių bazę „Trigoria“ atvykęs čekas pravedė pirmąsias treniruotes. Visas dėmesys buvo sutelktas ties futbolininkų greičio testais bei specialisto išpuoselėtos 4-3-3 žaidėjų išsidėstymo aikštėje schemos diegimui. Z.Zemanas praėjusių pratybų akcentu tapo dieta.
2012-07-05

J. Mourinho savo kandžiu stiliumi atrėmė Z. Zemano kritiką

Madrido „Real“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho kandžiai atsakė į „Roma“ stratego Zdeneko Zemano kritiką. Šią savaitę duotame interviu čekas „the special one“ pravardžiuojamą portugalą išvadino „vidutinišku“ treneriu, kurio vadovaujamos komandos žaidžia daugiausiai gynybinį futbolą. „Aš gerbiu visų nuomones apie mane ir taip pat Zemano. Bet kas jis toks? Kur jis žaidžia?“, - ironiškai klausė J.Mourinho.
2012-06-21
Į viršų