željko obradovičiaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „željko obradovičiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „željko obradovičiaus“.

Įspūdinga Šarūno Jasikevičiaus reakcija: tokio dar nematėte

Eurolygos finalo ketverto pusfinalyje Belgrado arenoje Kauno „Žalgirio“ krepšininkams nepavyko nugalėti Stambulo „Fenerbahče“ klubo. Praėjusių metų Eurolygos čempionai, vadovaujami dešimtojo titulo siekiančio Željko Obradovičiaus, penktadienį nugalėjo „Žalgirį“ 76:67 (19:13, 20:20, 15:17, 22:17). Taikliausia Eurolygos sezono komanda „Žalgiris“ šįsyk įmetė vos du tritaškius iš 10. Nuotraukų galerijoje pamatykite įspūdingiausias Š. Jasikevičiaus emocijas.
2018-05-18

Eurolygos karaliai metus užbaigė laimėdami Turkijos čempionatą

Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai sezoną užbaigė su dubliu. Eurolygą laimėję Željko Obradovičiaus auklėtiniai penktadienio vakarą po pratęsimo 98:94 (24:19, 18:28, 17:17, 25:20, 14:10 įveikė „Bešiktaš“ ir laimėjo finalo seriją „sausai“ 4-0. Likus žaisti vos dvi minutes iki pagrindinio laiko pabaigos „Bešiktaš“ pirmavo 79:65, tačiau „Fenerbahče“ spurtavo ir išplėšė pratęsimą. Dėl sirgalių neramumų prieš tai vykusiame susitikime šios rungtynės vyko tuščioje arenoje.
2017-06-17

Š. Jasikevičius bandys pergudrauti savo mokytoją Ž. Obradovičių

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tęsia kovą dėl kelialapio į Eurolygos atkrintamąsias varžybas. Šiandien žalgiriečiai namie priims praėjusio sezono finalininką, Turkijos čempioną Stambulo „Fenerbahce“ klubą. Šį mačą nuo 18.45 val. rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Penktadienį bus transliuojami dar dvejos rungtynės. Kauniečiai per 23 turus šventė 10 pergalių ir užima 10 vietą. Stambulo komanda laimėjo 15 kartų ir rikiuojasi 4-ta.