zelionos guros kk azs

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zelionos guros kk azs“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zelionos guros kk azs“.

B.Dominauskaitės ekipa Lenkijos krepšinio lygoje šešta

Septintą pergalę dvyliktose Lenkijos moterų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo bei į šeštąją vietą iš septintosios trylikos komandų turnyre pakilo Birutės Dominauskaitės Lodzės "LKS Siemens AGD" komanda. Penktadienį svečiuose Lodzės ekipa 70:55 (21:18, 16:14, 15:7, 18:16) nugalėjo pergalės džiaugsmo nepatyrusias autsaideres Zelionos Guros KK AZS (12 pralaimėjimų) krepšininkes. Lietuvė per beveik 4 su puse minutės (4:21) prametė tritaškį bei po krepšiu atkovojo vieną kamuolį.
2007-12-22

B. Dominauskaitės ekipa Lenkijos krepšinio lygoje išsaugojo 3-iąją vietą

Devintąją nesėkmę Lenkijos moterų krepšinio pirmenybių XX turo rungtynėse patyrė, tačiau trečią vietą dvylikos komandų turnyre išsaugojo Birutės Dominauskaitės Lodzės "LKS Siemens AGD" ekipa, šeštadienį svečiuose 54:55 (9:15, 20:16, 19:11, 6:13) nusileidusi devintojoje pozicijoje esančiai Turunės "Nova Trading" (7 pergalės ir 13 pralaimėjimų) ekipai.B. Dominauskaitė per 8 su puse minutės prametė tritaškį, atkovojo 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.