zbigniewas gawlikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zbigniewas gawlikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zbigniewas gawlikas“.

Europos rankinio veteranų čempionate Austrijoje vilniečiai užėmė ketvirtąją vietą, kauniečiai - šeštąją

28 komandos dalyvavo pirmą kartą surengtame Europos rankinio veteranų čempionate Austrijos sostinėje Vienoje. Ketvirtąją vietą tarp aštuonių ekipų per 45 metų amžiaus vyrų grupėje užėmė Vilniaus "RSK Senjorai", o Kauno "Kalakuto" komanda tenkinosi šeštąja vieta. Rezultatyviausiais šios grupės žaidėjais - po 17 įvarčių - tapo kaunietis Antanas Skarbalius ir lenkas Zbigniewas Gawlikas (Krokuvos "Old Boys"), o nugalėjo "ZTS Martin" (Slovakija) rankininkai.