Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zanavyko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zanavyko“.

Marijus Užupis: „Rediko netektis mums išėjo į naudą“

Vos prieš dvejus metus savo gimtojo miesto „Zanavyko“ ekipoje tik antraplaniu vaidmeniu tenkinęsis Marijus Užupis praėjusį sezoną sužydėjo visu gražumu. Pagerinęs beveik visus statistinius rodiklius, 22-ejų metų puolėjas tapo tikru Šakių klubo vedliu. Šį sezoną gerokai atsinaujinusioje ir sustiprėjusioje „Vyčio“ ekipoje M.Užupio demonstruojami statistiniai rodikliai kiek sumenko, tačiau vaidmuo išliko toks pat svarbus.
2015-12-17

Naują pavadinimą turinti „Lietuvos krepšinio fanų komanda“ įsigijo tris pajėgius NKL žaidėjus

Naują „Vyčio“ pavadinimą turinti „Lietuvos krepšinio fanų komanda“ pastarąją savaitę intensyviai vykdė atrankas ir ruošėsi naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Trenerių sprendimu, pirmosios sutartys buvo pasirašytos su trimis žaidėjais: Marijumi Užupiu, Dominyku Domarku ir Pauliumi Beliavičiumi. Gynėjas P.Beliavičius ir puolėjas M.Užupis Šakiuose nebus naujokai – pirmasis čia rungtyniaus jau trečią, o antrasis – ketvirtą sezoną.
2015-09-11

Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybes laimėjo Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaserviso“ komanda

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybes laimėjo ir kelialapį į 2015-2016 metų sezono Lietuvos krepšinio lygą (LKL) iškovojo Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaserviso“ komanda. Sekmadienį Raseinių rajone „Karpynėje“ pasibaigusio NKL finalo ketverto turnyro lemiamoje dvikovoje Klaipėdos krepšininkai 88:71 (22:11, 25:19, 16:27, 25:14) nugalėjo Molėtų „Ežerūno-Kario“ klubą.
2015-04-19

„Lietuvos rytas“ nušlavė Šakių „Zanavyką“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ draugiškose rungtynėse pirmadienį svečiuose net 61 taško skirtumu 111:50 (31:15, 29:6, 36:8, 15:21) nugalėjo Regionų krepšinio lygos (RKL) vicečempionus Šakių „Zanavyko“ krepšininkus. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Aronas Baynesas. Jis pelnė 31 tašką.
2009-10-06

LKF Didžiosios taurės turnyre Šakių „Zanavykas“ nokautavo NKL čempionus

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Didžiosios taurės turnyre užfiksuota sensacija. Regionų lygoje rungtyniaujanti Šakių „Zanavyko“ ekipa namuose po neįtikėtino paskutinio kėlinio 103:87 (23:22, 15:29, 20:22, 45:14) įveikė NKL čempioną Kauno „Žalgirį-Sabonio mokyklą“ ir eliminavo jaunuosius žalgiriečius iš tolimesnės kovos.
2008-10-08

Jaunieji žalgiriečiai pateko į LKF Didžiosios taurės varžybas

Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“ neturėjo vargo antrajame LKF Mažosios taurės etape ir pateko tarp keturių stipriausių turnyro komandų. Ketvirtadienį namuose kauniečiai įveikė Neringos „Neringos kuršių“ ekipą 106:75 (26:18, 30:24, 28:17, 22:16) ir užtvirtino savo pranašumą šioje dvikovoje (pirmasis mačas išvykoje buvo laimėtas 4 taškais). Keturios pajėgiausios Mažosios taurės komandos iškovojo teisę rungtyniauti LKF Didžiosios taurės varžybose.