zachas auguste

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zachas auguste“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zachas auguste“.

Lukas Lekavičius svariai prisidėjo prie pergalės

Lukas Lekavičius sužaidė solidžias rungtynes Graikijos krepšinio čempionate. Lietuvis padėjo komandai laimėti – Atėnų „Panathinaikos“ antradienį namie 87:64 (22:10, 18:20, 20:20, 27:14) nugalėjo „Kymi“. Šeimininkai praktiškai viską išsprendė per pirmąjį kėlinį, laimėdami jį 22:10. L. Lekavičius ant parketo praleido 26 minutes, per kurias pelnė 10 taškų ir surinko 15 naudingumo balų. Lietuvis pataikė visas šešias baudas.
2018-03-13

Šarūnas Vasiliauskas žaidė solidžiai, bet jo komanda krito prieš „Galatasaray“

Šarūnas Vasiliauskas sužaidė solidžias rungtynes, bet Ušako „Sportif“ (7-17) savoje aikštėje 88:95 (16:27, 23:18, 21:24, 28:26) nusileido Stambulo „Galatasaray“ (14-10). Įžaidėjas kaunietis per 24 minutes pelnė 16 taškų (2/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/6 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Ušako ekipai priklausantis Evaldas Kairys nebuvo registruotas. „Sportif“: Shaquielle'as McKissicas 25 (8 atk. kam.), Zachas Auguste'as 19 (10 atk. kam.