Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Z. Ibrahimovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Z. Ibrahimovičius“.

Kaip geras vynas: fantastiniai Ronaldo ir Zlatano sezonai nustelbia jaunimą

21-erių „AC Milan“ puolėjas Brahimas Diazas nustebęs. „Ibrai tiek pat metų, kiek mano tėčiui“, – sakė jaunuolis. Futbolas Italijoje bent šį sezoną įrodo, kad senukams vietos tikrai pakanka. Du geriausi puolėjai 39-erių Zlatanas Ibrahimovičius ir 36-erių Cristiano Ronaldo veda į priekį savo komandas „Serie A“. Z. Ibrahimovičiui šį rudenį sueis jau 40 metų, o C. Ronaldo gimtadienį atšventė prieš savaitę. Vargu ar šie skaičiai kažką reiškia tokiems futbolo genijams.
2021-02-11

Zlatano Ibrahimovičiaus diena: pralaimėtos lažybos ir įvartis MLS lygoje

MLS futbolo lygoje pergalę šventė Los Andželo „Galaxy“. Zlatanas Ibrahimovičius prie triumfo prisidėjo įvarčiu. 36-erių švedas tą pačią dieną pralaimėjo lažybas Davidui Beckhamui. „Galaxy“ savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Columbus Crew“. Z. Ibrahimovičius 56-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Dublį įmušė Romainas Alessandrini, pasižymėjęs 67 ir 93 minutėmis. 42-ąją tikslus buvo Ola Kamara. Z. Ibrahimovičius tą pačią dieną pralaimėjo lažybas kitai futbolo žvaigždei – D. Beckhamui.
2018-07-08

Futbolo žvaigždės susilažino dėl ketvirtfinalio baigties

Futbolo žvaigždės Davidas Beckhamas ir Zlatanas Ibrahimovičius susilažino dėl pasaulio čempionato ketvirtfinalio rungtynių baigties. Šeštadienį į tarpusavio kovą stos abiejų legendų komandos – Anglijos ir Švedijos rinktinės. Lažybas sugalvojo 36-erių Z. Ibrahimovičius. Švedas, angų triumfo atveju, siūlėsi draugą bet kurioje pasaulio vietoje pavaišinti vakariene, o jei laimėtų skandinavai, D. Beckhamas privalėtų nupirkti tai, ko Z. Ibrahimovičius panorės iš žinomos Švedijos baldų parduotuvės.
2018-07-07

Nemindžiokite Ibros kojų: įpykęs švedas tvojo varžovui

Futbolo žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius toliau siaučia Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Šįkart ne fantastiškais įvarčiais, o aršiu elgesiu. 36-erių švedas įpyko pirmojo rungtynių kėlinio pabaigoje, kai jam ant kojos užmynė Michaelas Petrasso. Už kanadiečio nugaros buvęs Z. Ibrahimovičius tvojo varžovui per ausį. M. Petrasso 41-ąją mačo minutę parodyta geltona kortelė, o Z. Ibrahimovičius prieš save išvydo raudoną.
2018-05-22

Ibra apie Cristiano Ronaldo šedevrą: gražu, bet jam reikėtų įmušti iš 40-ies metrų

Futbolininkas iš Švedijos Zlatanas Ibrahimovičius, kaip jam įprasta, šmaikščiai įvertino Cristiano Ronaldo šedevrą – tikslų smūgį per save į Turino „Juventus“ vartus. „Tai buvo puikus įvartis, bet jam reikėtų pabandyti įmušti iš 40-ies metrų“, – pasiūlė Z. Ibrahimovičius. Švedas taip priminė savo įvartį, prieš šešerius metus pelnytą į Anglijos rinktinės vartus. C. Ronaldo antradienį įmušė du įvarčius. Vieną – per save. Po jo portugalui plojo ir „Juventus“ sirgaliai.
2018-04-04

Ibra palieka „Manchester United“

Oficialu – Švedijos futbolo žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius palieka „Manchester United“. Šią informaciją patvirtino pats klubas. Su 36-erių puolėju nutraukta iki sezono pabaigos galiojusi sutartis. Didieji užsienio portalai skelbia, kad Z. Ibrahimovičius netrukus papildys Los Andželo „Galaxy“. Švedas „Manchester United“ žaidė nuo 2016-ųjų.
2018-03-22

Madrido „Atletico“ nusitaikė į Zlataną Ibrahimovičių?

Madrido „Atletico“ klubas nusitaikė į Zlataną Ibrahimovičių, skelbia „Sport“. Tiesa, tai Ispanijos komanda galės padaryti tik tada, kai baigsis draudimas registruoti naujus žaidėjus. Puolėjas iš Švedijos sezoną praleido „Manchester United“, tačiau šios komandos marškinėlių daugiau neapsivilks. Futbolininkas sezono pabaigoje patyrė sunkią kelio traumą, kai nesėkmingai nusileido Europos lygos rungtynėse su „Anderlecht“. Dabar yra daug spėliojimų, kur pakryps Z. Ibrahimovičiaus karjera.
2017-06-27

Los Andželas Zlataną vilioja milijonais

Los Angeles „Galaxy“ į savo gretas vilioja Zlataną Ibrahimovičių. MLS klubas švedui siūlo milijonus – tapti geriausiai apmokamu MLS futbolininku lygos istorijoje. Kol kas labiausiai apmokamas MLS žaidėjas – brazilas Kaka. Orlando „City“ futbolininkas uždirba beveik 7,2 milijonus dolerių. „Galaxy“ buvusiai savo žvaigždei anglui Stevenui Gerrardui mokėjo 6,1 milijono dolerių. Jis po praėjusio sezono baigė karjerą.
2017-03-09

Mančesterio derbyje triumfavo Pepas Guardiola ir „miestiečiai“

Ilgai lauktas Mančesterio derbis futbolo gerbėjų nenuvylė. Po įtemptų rungtynių svečių stadione 2:1 triumfavo „Manchester City“ klubas. Pirmosios 15 minučių buvo ramios, tačiau tylą nutraukė Kevinas De Bruyne, kuris, gudriai, po tolimo perdavimo, išmaudė gynėją, išbėgo vienas prieš Davidą de Gea ir pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą. 36-ąją minutę krito antrasis įvartis į „raudonųjų velnių“ vartus.
2016-09-10

Anglijos futbolo elito lyderiui „Manchester United“ klubui pergalę lėmė du švedo įvarčiai

Antrą pergalę iš eilės 2016-2017 metų sezono Anglijos futbolo čempionato (Premier League) rungtynėse iškovojo bei vienvaldžiu dvidešimties komandų turnyro lyderiu tapo „Manchester United“ (6 tšk.) klubas. Penktadienį namuose „Manchester United“ futbolininkai 2:0 (1:0) nugalėjo tryliktojoje pozicijoje esančią „Southampton“ (1 tšk.) vienuolikę. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė švedas Zlatanas Ibrahimovičius (36 min. ir 52 min.