yvonne turner

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yvonne turner“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yvonne turner“.

Galingas Gintarės Petronytės žaidimas į pergalę Eurolygoje neatvedė

Lietuvos krepšinio rinktinės lyderė Gintarė Petronytė sužaidė dar vienas galingas Eurolygos rungtynes. Lietuvės pastangų nepakako – Stambulo „Galatasaray“ trečiadienį savo aikštėje 73:75 (12:22, 13:14, 23:22, 25:17) pralaimėjo Šoprono „Basket“. Viešnios pirmąjį kėlinį laimėjo dviženkle persvara – 22:12. Skirtumas trečiojo kėlinio viduryje buvo išaugęs iki 20-ies taškų (54:34). Tada „Galatasaray“ kilo į šturmą ir, likus 43 sekundėms, atsliko 73:75. Vėliau dvitaškį prametė „Basket“ krepšininkė Yvo...
2017-12-13

Moterys pradeda žygį į Europos čempionatą

Vyrai netruks sieks vietos 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionate, o Lietuvos moterys šeštadienį pradės kovą dėl galimybės žaisti tų pačių metų Europos pirmenybėse. Pirmoji varžovė – Vengrijos rinktinė. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija. Stiprybė – priekinė linija Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Mantas Šernius į kandidačių sąrašą įtraukė 14 krepšininkių. Tarp jų – Eurolygoje sunkiai sulaikoma vidurio puolėja Gintarė Petronytė.