yvenas moyo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yvenas moyo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yvenas moyo“.

Vakarų Lietuvos derbyje – iškovotas „Palangos“ taškas

„Palangos“ futbolininkai trečiąkart šiame sezone baigė rungtynes identišku rezultatu, kuris Valdo Trakio kariaunos sąskaitą papildė tašku. Čempionato debiutantai 5-ojo turo susitikime sugebėjo atsilaikyti prieš Klaipėdos „Atlantą“ ir sužaisti lygiosiomis 1:1 (1:1). Scenarijus, kaip įprasta, buvo beveik identiškas. Klaipėdiečiai mačo pradžioje ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau bene pirmos oponentų atakos metu praleido įvartį.
2018-03-31

„Palanga“ atėmė du taškus iš A lygos prizininkų

A lygos debiutantė „Palanga“ iškovojo antrąjį šio sezono tašką. Palangiškiai pirmadienį Klaipėdoje 1:1 (1:0) sužaidė su praėjusio sezono prizininkais „Trakais“. Pirmasis įvartis krito 6-ąją minutę. Yvenas Moyo atliko puikų perdavimą pažeme iš dešinės. Netoli vartų buvęs Tomas Dombrauskis tiksliai smūgiavo vienu lietimu. „Trakai“ rezultatą išlygino 50-ąją minutę.