yung-jan chan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yung-jan chan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yung-jan chan“.

Moterų teniso turnyre Prancūzijoje staigmenos tęsiasi

Prancūzijoje toliau vyksta WTA serijos „Internationaux de Strasbourg" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 175 tūkst. JAV dolerių. Ketvirtadienį staigmeną vienetų varžybų ketvirtfinalyje pateikė šveicarė Timea Bacsinszky, 7:6 (8:6), 6:2 įveikusi antrąjį reitingą turėjusią ukrainietę Alioną Bondarenko.
2008-05-23

Serbijos tenisininkės J. Jankovič triumfas Romoje

Italijos sostinėje pasibaigusio WTA serijos („Internazionali BNL d`Italia") moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja antrus metus iš eilės tapo ketvirtoji raketė 23 metų serbė Jelena Jankovič, sekmadienį finale 6:2, 6:2 sutriuškinusi aštuoniolikmetę prancūzę Alizę Cornet. Be pagrindinio prizo, turnyro nugalėtojai atiteko 197 tūkst. JAV dolerių čekis, o prancūzė tenkinosi 100 tūkst. piniginiu prizu.
2008-05-18

Stambulo teniso turnyro nugalėtoja tapo Rusijos atstovė

Turkijoje pasibaigusio WTA serijos (Istanbul Cup) moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo antroji pagal reitingą rusę Jelena Dementjeva, šeštadienį vienetų varžybų finale 7:6 (7:5), 3:0 įveikusi mačo dėl traumos nebaigusią prancūzę Aravanę Rezai.Dvejetų varžybas laimėjo lenkės seserys Agnieszka bei Urszula Radwanskos, finale 6:1, 6:3 sutriuškinusios Taivanio atstovę Yung-Jan Chan bei Indijos tenisininkę Sianą Mirzą.
2007-05-26

Australijos pirmenybių nugalėtojos - Afrikos tenisininkės

Atvirojo Australijos teniso čempionato moterų dvejetų varžybas laimėjo trečioji pagal reitingą turnyro pora iš Afrikos - penktadienį Zimbabvės tenisininkė Cara Black ir PAR atstovė Liezel Huber per 2 valandas ir 10 minučių 6:4, 6:7 (4:7), 6:1 nugalėjo Taivano tenisininkes Yung-Jan Chan bei Chia-Jung Chuang.Tai buvo antrasis Afrikos tenisininkių poroje laimėtas "Grand Slam" serijos turnyras.