yohanu blake

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yohanu blake“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yohanu blake“.

Usainas Boltas iškovojo istorinį auksą, perrašė istoriją ir baigė olimpinę karjerą

Usainas Boltas perrašė olimpinių žaidynių istoriją ir baigė olimpinę karjerą. Bėgikas su Jamaikos komanda laimėjo 4x100 metrų rungtį. Ši pergalė istorinė yra todėl, kad jamaikietis padarė tai, ko dar niekam nėra pavykę: trijose olimpinėse žaidynėse iš eilės laimėjo 100, 200 ir 4x100 metrų bėgimų aukso medalius. Kartu su Asafa Powellu, Yohanu Blake`u ir Nickeliu Ashmeade, U. Boltas 4x100 metrų distanciją įveikė per 37,27 sek.