yohanas cabaye

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yohanas cabaye“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yohanas cabaye“.

Marselis nusitaikė į Olivier Giroud

Vienas Prancūzijos „Ligue 1“ lyderių Marselio „Olympique“ nusitaikė į Londono „Arsenal“ (Anglija) puolėją Olivier Giroud, teigia „Sky Sports“ šaltiniai. Skelbiama, kad 30-metis puolėjas – pagrindinis „Olympique“ vasaros taikinys. Marselio klubas už prancūzą pasirengęs sumokėti 20 milijonų svarų. O. Giroud sutartis su „Arsenal“ galioja iki 2020-ųjų vasaros. Puolėjas šiame „Premier“ lygos sezone įmušęs devynis įvarčius per 23-ejas rungtynes. O. Giroud į „Arsenal“ atvyko 2012-aisiais.
2017-04-24

„Man City“ ir „Spurs“ varžovus triuškino, čempionai neįveikė „Crystal Palace“

Šeštadienį sužaistos septynerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Savo varžovus sutriuškino pirmenybių lyderiai – Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester City“. Pergalės nepavyko iškovoti Anglijos čempionams – „Leicester City“ futbolininkams. „Tottenham Hotspur“ namie 4:0 (2:0) nepasigailėjo „Bournemouth“. Įvarčius mušė Mousa Dembele (16 minutė), Heungas-Minas Sonas (19 min.), Harry Kane’as (48 min.) ir Vincentas Janssenas (90+2 min.
2017-04-16

„Arsenal“ toliau sminga – skaudžiai pralaimėjo „Crystal Palace“

Londono „Arsenal“ svečiuose gavo galingą antausį nuo vieno Anglijos „Premier“ lygos autsaiderių – to paties miesto „Crystal Palace“. Šeimininkai pirmadienį 32-ojo turo rungtynes laimėjo užtikrintai – 3:0 (1:0). „Crystal Palace“ aktyviau pradėjo rungtynes, bet nieko nepavojingo sukurti nepavyko. Apsiribota keliais perdavimais į baudos aikštelę. Pamažu iniciatyvą perėmė mačo favoritai – „Arsenal“ futbolininkai. Tačiau 17-ąją minutę į priekį išsiveržė šeimininkai.
2017-04-10

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.