yogi ferrellas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yogi ferrellas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yogi ferrellas“.

„Partizan“ sulauks papildymo gynėjų grandyje

Belgrado „Partizan“ papildė savo gynėjų grandį. Serbijos komanda sukirto rankomis su 30-mečiu amerikiečiu Yogi Ferrellu.  Krepšininkas pastaruoju metu rungtyniavo Kinijoje, o į naująjį klubą oficialiai turėtų atvykti iki kitos savaitės pradžios.  Krepšininkui liko tik išsispręsti sutarties nutraukimo klausimus su Šanchajaus „Sharks“ klubu.
2023-11-24

„Partizan“ gretas papildys NBA patirties turintis gynėjas

Belgrado „Partizan“ komanda artimiausiu laiku sulauks pastiprinimo, skelbia serbų žiniasklaida. Pranešama, kad Belgrado klubas pasiekė susitarimą su 30 metų 183 cm ūgio atakų organizatoriumi Yogi Ferrellu. Krepšininkas su „Partizan“ sudarys trumpalaikį, dviejų mėnesių, kontraktą. NBA patirties turintis amerikietis šį sezoną pradėjo Kinijos čempionate, kur vidutiniškai pasiekė 15 taškų, 4,6 atkovoto, 1,2 perimto kamuolio ir 5,8 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.
2023-11-23

„Panathinaikos“ sukirto rankomis su tik NBA rungtyniavusiu amerikiečiu

Atėnų „Panathinaikos“ netrukus papildys gynėjų grandį. SDNA skelbia, kad šalies čempionai pasiekė susitarimą su Los Andželo „Clippers“ palikusiu Yogi Ferrellu. Apie tai netrukus bus paskelbta oficialiai.
2021-10-10

NBA – užtikrintos „Hawks“, „Nuggets“ ir „Kings“ pergalės

NBA akistatose, kuriose nebuvo lietuvių, įtikinamas pergales iškovojo Atlantos „Hawks“, Denverio „Nuggets“ ir Sakramento „Kings“. Atlantos krepšininkai namie 103:76 ant menčių paguldė Šarlotės „Hornets“. Svečiai 5-ąją minutę pirmavo 12:10, bet vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė ir skirtumą vis didino „Hawks“. Šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:40. Jie atliko 30 rezultatyvių perdavimų, varžovai – 16. Tikslą pasiekė 41 „Hawks“ metimas iš 79 (52 procentai) ir 29 „Hornets“ bandymai iš...
2017-04-12

NBA. Čempionai stebuklingai krito po pratęsimo, „Timberwolves“ – pergalingo varžovo metimo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku po pratęsimo krito NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“. Los Andželo „Lakers“ išplėšė pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“. „Cavaliers“ 125:126 Atlantoje stebuklingai pralaimėjo vietos „Hawks“. Klivlando krepšininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo dvigubai – 38:19 (11 minutė). Antrojo ketvirčio pabaigoje – 21 tašku (65:44). Po trijų kėlinių – 26 taškais (93:67). „Cavaliers“ ketvirtajame ketvirtyje stebuklingai išbarstė 26 taškų pranašumą, o ...