yaroslav popovych

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yaroslav popovych“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yaroslav popovych“.

Šiandien paaiškės Tour de France 2007 nugalėtojas

Šeštadienį buvo įveiktas priešpaskutinis, XIX-tas, Tour de France 2007 etapas. Asmeninių lenktynių distancijoje (CLM) Konjakas – Angulemas, aplenkęs australą Cadelį Evansą, pirmą kartą etapo nugalėtoju tapo amerikietis Levi Leipheimeris. Po lenktynių jis negalėjo patikėti savo pergale.55,5 kilometrų distanciją jis įveikė per 1 valandą 2 minutes 45 sekundes.Rezultatą pavyko pagerinti australui Cadeliui Evansui, kuris nuo amerikiečio L. Leipheimerio atsiliko 51 sekunde.
2007-07-29

Iki Tour de France didžiojo finalo liko tik 2 dienos

Penktadienį 141 dviratininkas sėkmingai įveikė Tour de France XVIII-tąjį etapą Cahors – Angoulême. Tai buvo priešpaskutinis lygumos etapas, kuriame dar kartą – prieš šeštadienį laukiantį asmeninių lenktynių (CLM) etapą – savo pranašumus galėjo pademonstruoti sprinteriai. Pakankamai ilgą – 211 km – distanciją buvo numatyta įveikti per 5 valandas.28-erių metų prancūzas Sandy Casaras (Française des Jeux) numatytą distanciją įveikė per 5 val. 13 min. 31 sek.
2007-07-28

Tour de France XVII-to etapo finiše – naujas lyderis

Ketvirtadienį, distancijoje Pau – Castel-Sarassin paaiškėjo ir XVII-to etapo nugalėtojas, ir naujas geltonų marškinėlių lyderis, užėmęs Michaelio Rasmusseno, kuris buvo iš lenktynių pašalintas po išaiškėjusio dopingo skandalo, vietą.Paskutiniuose kilometruose iki finišo varžėsi šis ketvertukas: Voigtas, Elmigeris, Bennati ir Fothenas.Likus 200 m iki finišo, Markusas Fothenas bandė didinti greitį, bet jį aplenkė Daniele Bennati ir iškovojo savo pirmąją pergalę šiose lenktynėse.
2007-07-26

Po Tour de France XIV-to etapo vis dar pirmauja M. Rasmussenas

Michaelis Rasmussenas (DAN/Rabobank), XIV-tame etape kartu su Alberto Contadoru (ESP/Discovery) varžęsis dėl pirmosios vietos, pastarajam nusileido, finišuodamas antras. Tačiau jam pavyko išsaugoti geltonus marškinėlius. Bendrojoje įskaitoje A. Contadoras atsilieka nuo lyderio 2 min. 23 sek.
2007-07-23

Tour de France XIII-tame etape - netikėta A. Vinokourovo pergalė (atnaujinta)

Šiandien, 10 val. 24 min. (Londono laiku), prasidėjo Tour de France XIII-tasis etapas. Vakarykštė meteorologinė prognozė pasitvirtino. Tour de France dviratininkams buvo lemta išbandyti savo jėgas pirmosiose (antrose po prologo) asmeninėse lenktynėse 54 km distancijoje Albi mieste, Pietų Prancūzijoje, lyjant lietui. Dviratininkai startavo numatyta atgaline tvarka pagal XII-to etapo bendros įskaitos pozicijas.