yannis bourousis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yannis bourousis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yannis bourousis“.

Antrąja Europos vyrų krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio dalyve tapo Graikijos rinktinė

Antrąja Prancūzijoje įsibėgėjančių Europos vyrų krepšinio pirmenybių atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio dalyve tapo Graikijos rinktinė, šeštadienį antrajame aštuntfinalio susitikime 75:54 (16:15, 18:16, 23:11, 18:12) sutriuškinusi Belgijos ekipą. 14 taškų nugalėtojams pelnė Yannis Bourousis, 13 - Kostas Koufos, po 10 - Georgios Printezis bei Giannis Antetokounmpo (10 atkovotų kamuolių). Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose rungtyniavo Pierre'as-Antoine'as Gillet'as (14 tšk.
2015-09-12

Graikijos krepšininkai palaužė Braziliją „Akropolio“ taurės turnyre

Keturių komandų „Akropolio“ taurės turnyrą pergalingai pradėjo aikštės šeimininkai graikai, kurie 72:65 (21:15, 20:18, 15:20, 16:12) palaužė Brazilijos komandą. Abi šios ekipos rengiasi olimpiniam atrankos turnyrui, kuriame kovos dėl trijų paskutinių kelialapių į olimpiadą. Nugalįtojų gretose ir vėl naudingiausiai žaidė puikią formą pasirengimo laikotarpiu demonstrauojantis Antonis Fotsis, kuris pelnė 19 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.
2008-07-08

Solidus A. Macijausko indėlis – į Graikijos vicečempiono pergalę

Pasirengimą naujajam sezonui baigiantis Graikijos krepšinio vicečempionas Pirėjo "Olympiacos" klubas su Arvydu Macijausku pirmadienį kontroliniame mače namuose 99:85 (30:25, 27:19, 21:24, 21:17) nugalėjo šalies pirmenybių debiutantę Rethymno "Ago" komandą.Lietuvis nugalėtojams šiame mače pelnė 18 taškų, pataikęs abu tritaškius, visus 4 dvitaškius bei realizavęs 4 baudų metimus iš 6. Be to, A. Macijauskas atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 4 kamuolius.
2007-10-16

Graikijos vyrų krepšinio rinktinė nugalėjo Europos žvaigždžių ekipą

Graikijos vyrų krepšinio rinktinė šeštadienį 10 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Atėnuose 101:95 nugalėjo Europos žvaigždžių komandą. 20 taškų nugalėtojams pelnė Antonis Fotsis, po 14 - Yannis Bourousis ir Theodoros Papaloukas, po 10 - Nikos Zisis bei Nikos Chatzivrettas, 9 - Kostas Tsartsaris. Europiečių, kuriems vadovavo Željko Obradovičius bei Carlo Recalcati, gretose sėkmingiausiai žaidė belgas Thomas Van Den Spiegelis (14 tšk.), lenkas Adamas Wojcikas bei turkas Ibrahimas Kutluay (10 tšk.
2007-07-01

"Panathinaikos" finalo serijoje išsiveržė į priekį

Graikijos pirmenybių trečiosiose finalo rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ klubas namuose, tik po pratęsimo, rezultatu 86:85 (28:20, 12:22, 20:21, 18:15, 8:7) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:1. Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti solidaus pranašumo – 17:17, tačiau pirmąjį kėlinuką sėkmingiau užbaigė „Panathinaikos“ klubas – 28:20. Vis dėlto įspūdingai antrajame kėlinuke žaidė Arvydas Macijauskas, kurio dėka P...