yangas sunas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yangas sunas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yangas sunas“.

Rapšys po starto Pekine: nemaniau, kad po atostogų galiu plaukti taip greitai

Pekine (Kinija) šeštadienį startavo antrasis FINA Čempionų lygos etapas. Į jį kviečiami tik geriausi pasaulio plaukikai, tarp kurių – ir lietuvis Danas Rapšys. Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale D.Rapšys finišavo per 1 min. 45.74 sek. Jam pritrūko 0.19 sek. iki kino Yango Suno (1:45.55), kuris ir tapo plaukimo nugalėtoju. D.Rapšys plauke beveik sekunde greičiau, nei prieš keletą dienų Šendžene (1:46.50), kai iškovojo pergalę.
2020-01-18

Rapšys didino greitį, bet nesugebėjo pavyti Suno

Pekine (Kinija) šeštadienį startuoja antrasis FINA Čempionų lygos etapas. Į jį kviečiami tik geriausi pasaulio plaukikai, tarp kurių – ir lietuvis Danas Rapšys. Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale D.Rapšys finišavo per 1 min. 45.74 sek. Jam pritrūko 0.19 sek. iki kino Yango Suno (1:45.55), kuris ir tapo plaukimo nugalėtoju. D.Rapšys plauke beveik sekunde greičiau, nei prieš keletą dienų Šendžene (1:46.50), kai iškovojo pergalę.
2020-01-18

Įspūdinga: 19-metis vengras pagerino legendinio Phelpso rekordą

Pietų Korėjoje tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas olimpiniame (50 m ilgio) baseine. Trečiadienį jam buvo išdalinti dar 5 medalių komplektai. Įspūdingiausią vakaro pergalę šventė 19-metis vengras Kristofas Milakas. Vyrų 200 m plaukimo peteliške finale jis užfiksavo neįtikėtiną rezultatą – 1 min. 50.73 sek. Vengras tiesiog sutriuškino savo persekiotojus, kurie visi atsiliko bent po 3 sek., kas tokio ilgio nuotolyje matoma labai retai.
2019-07-24

Skandalas plaukimo čempionate: olimpinis čempionas atsisakė stovėti šalia kino

Pietų Korėjoje vykstančiame pasaulio vandens sporto šakų čempionate sekmadienį prasidėjo plaukimo varžybos olimpiniame (50 m ilgio) baseine. Danas Rapšys 400 m distanciją laisvuoju stiliumi įveikė per 3 min. 43.50 sek. ir 0.27 sek.