xavieras malisse`as

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „xavieras malisse`as“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „xavieras malisse`as“.

Kroatas ir belgas "ATP Champions` Race" klasifikacijoje pakilo į pirmąjį dešimtuką

Pirmadienį ketvirtą kartą šiemet paskelbtos 2007 metų sezono "ATP Champions` Race" klasifikacijos lyderiu su 200 įskaitinių taškų liko trečią kartą per savo karjerą atvirąsias šių metų Australijos teniso pirmenybes laimėjęs pajėgiausias planetos tenisininkas šveicaras Roger`is Federeris. R. Federeris turi 200 taškų ir 52 taškais lenkia Melburno kortų finalininką čilietį Fernando Gonzalezą. Trečioje vietoje - Vokietijos tenisininkas Tommy Haasas - 98 taškai.
2007-02-06

Floridos vyrų teniso turnyrą laimėjo belgas

ATP serijos "Delray Beach International Tennis Championships" vyrų teniso turnyro Floridoje (JAV) nugalėtoju tapo belgas Xavieras Malisse`as. Sekmadienį dėl lietaus nutrauktame finaliniame susitikime trečias pagal skirstymą X. Malisse`as pirmadienį 5:7, 6:4, 6:4 įveikė turnyro favoritu laikytą amerikietį Jamesą Blake`ą ir po dviejų metų antrą kartą tapo šio turnyro nugalėtoju.