x. shaqiri

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „x. shaqiri“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „x. shaqiri“.

Čempionų taurė: „Liverpool“ pergalė paženklinta naujoko įvarčiu per save

„Liverpool“ naujokas Xherdanas Shaqiri įmušė per save, o jo komanda užtikrintai laimėjo tarptautinio čempionų taurės turnyro rungtynes Mičigane – 4:1 (1:1) nugalėjo Anglijos futbolo vicečempionę „Manchester United“. Liverpulio komanda du įvarčius pelnė iš žaidimo. 66-ąją minutę pasižymėjo Danielis Sturridge’as, 82-ąją – X. Shaqiri. Į „Manchester United“ vartus skirti du 11 metrų baudiniai. 28-ąją minutę nuo žymos tikslus buvo Sadio Mane, 74-ąją – Sheyi Ojo.
2018-07-29

Kietoje ir permainigoje europiečių kovoje – šveicarų pergalė paskutinėmis minutėmis

Dvi Europos rinktinės pasaulio futbolo čempionato E grupės rungtynėse pademonstravo kietą ir bekompromisę kovą. Joje triumfavo šveicarai, 2:1 (1:0) nugalėję serbus. Pastarieji aktyviai pradėjo mačą ir pelnė greitą įvartį. Iš pradžių Aleksandaro Mitrovičiaus galva smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas Yannas Sommeris. Vėliau šveicarų neišgelbėjo ir jis. Dušanas Tadičius atliko puikų perdavimą iš dešinės, o 5-ąją minutę įvartį galva pelnė tas pats A. Mitrovičius.
2018-06-22

„Premier“ lygoje „Tottenham“ ir „Everton" pergales paskutinėmis minutėmis, bei naujas čempionato lyderis

Anglijoje ir toliau tęsiasi „Premier“ lygos maratonas. Pirmadienį buvo sužaistos aštuonios devyniolikto turo rungtynes. Giedriaus Arlauskio „Watford“ klubas namuose patyrė skaudžią nesėkmę. „Vicarage Road“ stadione susitiko „Watford“ ir Londono „Tottenham“ klubai.