wow university

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wow university“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wow university“.

Sapiegų rūmuose – diplomų teikimo ceremonija: rinkosi ir žinomos moterys

Atsinaujinę Sapiegų rūmai tapo išskirtine vieta savo karjeros galimybes ir žinių bagažą plečiančioms moterims. Barokinės architektūros ansamblyje vyko jubiliejinė – jau penktoji moterų universiteto „WoW University“ diplomų įteikimo šventė. Prasmingą ir gražų renginį pradėjo Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, fortepijono virtuozas Petras Geniušas.
2024-06-05

Jungtinės Karalystės ambasadoje apdovanotos geriausios jaunųjų entreprenerių ir būsimų lyderių idėjos

Jungtinės Karalystės ambasadoje Vilniuje vykusiame šventiniame „Future Heroes“ uždarymo renginyje įteikti apdovanojimai būsimoms jaunosioms lyderėms, startuolių kūrėjoms. Šventiniame apdovanojimų renginyje nugalėtojas sveikino Jungtinės Karalystės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Brianas Olley, LR vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, Britų tarybos vadovė Ona Marija Vyšniauskaitė, mokslininkė Simona Liukaitytė-Suszczynska, ir kiti.
2024-05-16

7-ios Ingos Langaitės pamokos jaunam žmogui: kaip padėti pamatus karjerai?

Asociacijos „Unicorns Lithuania“ vadovė Inga Langaitė šiandien džiaugiasi sėkminga karjera – ji telkia ir skatina startuolius bei visuomenę kurti Lietuvos – sėkmingos modernios valstybės, grįstos aukštos pridėtinės vertės ekonomika, – ateitį. Vis dėlto taip buvo ne visada – iš įprastos šeimos kilusiai Ingai pradėti teko nuo pat pradžių, o šį kelią palengvino per praktiką suprastos 7-ios pamokos, kuriomis ji šiandien mielai dalijasi su jaunais žmonėmis, rašoma pranešime spaudai.
2024-04-17

Sveikatingumo renginyje dalyvavę kviestiniai svečiai pasižadėjo nuo šiol lavinti naujus įgūdžius

Antradienio vakarą kviestinei publikai, kuriai artima sveikos gyvensenos tema, viename gražiausių Vilniaus kampelių, Valakampiuose įkurtame kūrybinių industrijų inkubatoriuje „Tech Arts“, pristatytas naujas sveikatos klubas ir naujausios sveikos gyvensenos ir ilgaamžiškumo tendencijos. Vakaras prasidėjo smagia kūno ir smegenų ląsteles išjudinančia sveikos gyvensenos trenerio Igno Bakėjaus mankšta.
2024-03-20

Rūta Pulkauninkaitė-Macikė hobį pavertė papildoma veikla: su vyru rodome pavyzdį vaikams

Rūta Pulkauninkaitė-Macikė, viešbučio „Pacai“ generalinė direktorė, šiuo metu domisi populiaria ilgaamžiškumo tema ir pagal jos principus gyvena jau daugiau nei 15 metų. Jau nuo kovo ji imasi naujos papildomos veiklos ir rimto iššūkio – sveikatos klubo kūrimo, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2024-03-13

Profesorė Inga Minelgaitė: net ir sėkmės lydimi žmonės, turintys darbą, nori save išbandyti naujame amplua

Gyvename perversmų laikotarpiu, kai nuolat tobulėjančios technologijos ir dirbtinis intelektas kėsinasi užimti daugelio darbo vietą. Be to, po pandemijos išlaisvėjusi visuomenė drąsiau keičia ne tik gyvenimo būdą, darbo stilių, bet ir profesijas. Tačiau toli gražu laisvai ir be baimės dėl ateities gyvena ne visi.
2024-02-07

Austėja Landsbergienė: moteris turi turėti stuburą ir balsą tiek namuose, tiek darbe

Tiek profesinėje srityje, tiek namuose moterys vis dar atsiduria situacijose, kai į jų nuomonę neįsiklausoma, pasiūlymai praleidžiami pro ausis, o pastabos laikomos nereikšmingomis. „WoW University“ įkūrėja Inga Jablonskė ir „Ateities įgūdžio kurso“ dėstytojomis tapusios dr. Austėja Landsbergienė bei Milda Varnauskaitė dalinasi vertingais patarimais, kaip būti išgirstoms. Edukologė, „WoW University“ dėstytoja dr.

Universitete moterims – įkvepianti kalba: svarstė, kodėl geriausi mokytojai – mus skaudinantys žmonės

Kai žmonės jaučiasi laimingi, jie nesiskundžia draugams, artimiesiems ir nesikreipia į specialistus, norėdami išsiaiškinti savo laimės priežastį. Tai atrodo savaime suprantama. Tačiau esant nelaimingam, susidūrus su sunkumais, išorinio gyvenimo problemomis, jomis dalinamės savo kasdienybėje ir bandome spręsti susiklosčiusias situacijas.
2023-09-27

Vaiva Rykštaitė: žmonės dažnai pervertina įkvėpimą, kai iš tiesų reikia sveikos rutinos ir savidisciplinos

Darbo rinkoje nuolat vyksta pokyčiai, todėl vieni įgūdžiai tampa mažiau svarbūs, o kiti – gyvybiškai būtini. Skirtingi savo srities ekspertai, „WoW University“ Ateities įgūdžių kurso dėstytojai: aštuonių knygų ir dviejų bestselerių autorė, Vaiva Rykštaitė, „EdTech Lithuania” vadovas Šarūnas Dignaitis, fizikos mokslų daktarė, prisidėjusi prie marsaeigio „Perseverance“ kūrimo, Simona Liukaitytė-Suszczynska atskleidžia svarbiausius gebėjimus, be kurių šiandien būtų sunku išsiversti, jei svajo...
2023-08-29

Retai interviu dalijanti Viktorija Macijauskienė – apie svarbų sprendimą: moterims davė 1 patarimą

Pokyčių baimė, girdimos aplinkinių nuomonės ar artimųjų suformuotas požiūris dažnai turi įtakos asmeninių norų identifikacijai bei supratimui, kaip ir kur norime save realizuoti. Pašaukimo ir savirealizacijos paieškos ne visiems yra lengvos ir sėkmingos, o atrasti nišą, kurioje galėtume atskleisti savo geriausias savybes ir tobulėti, siekia daugelis.
2023-07-11
REKLAMA
REKLAMA

Mindaugas ir Jurga Vidugiriai: „Poros, kurios sako, kad niekuomet nesibara – begėdiškai meluoja“

„WoW Unversity“ Santykių alchemijos kurso dėstytojais tapo Mindaugas ir Jurga Vidugiriai. Jiedu sukaupę itin vertingų žinių ir patirties kuriant tarpasmeninius santykius. Mindaugas – profesionalus lektorius, patyriminių mokymų ir organizacijų vidinės kultūros ekspertas, komunikacijos ir bendravimo treneris, sertifikuotas „Marshall Goldsmith“ koučeris, „Masters of Calm“ festivalio sumanytojas, „Vyrų kalvės“ galva ir „Vyrų kalvės akademijos“ mentorius.
2023-06-28

Asmeninio augimo ir gyvenimo būdo trenerė: „SPA, masažai, pirkiniai – tai tėra meilės sau preliudija“

Santykių tema yra neišsemiama, tačiau daugelis labiau koncentruojamės į santykius su kitais žmonėmis, o ne su pačiais savimi. Anot „WoW Universty“ Santykių alchemijos kurso dėstytoja tapusios Andrės Amiyos Pabarčiūtės, būtent santykis su savimi yra svarbiausias dalykas gyvenime.
2023-06-13

„WoW University“ mokslo metų pabaigos šventėje – įkvepiančios žinomų moterų mintys

Pirmasis nuotolinis universitetas moterims Lietuvoje „WoW University“ jau ketvirtą kartą pakvietė studentes, dėstytojus, žinomas moteris, Tarybos narius, stipendijų steigėjus bei socialinius partnerius į tradicinį mokslo metų užbaigimo vakarą. Unikalioje erdvėje, Bokšto Skvere esančioje Šv.
2023-06-06

12-asis „Masters of Calm“ festivalis kloja kelią į savęs pažinimą

„Tavojo kelio pradžia esi Tu“, – tokiu šūkiu ištikimus savo gerbėjus, o ir naujų patirčių, naujų kelių ir nuotykių ieškotojus šiais metais pasitiks festivalis „Masters of Calm“. Dvyliktąjį kartą Auksinėje girioje vykstantis festivalis kasmet sujungia festivalio įkūrėjus, organizatorius, pasaulinio garso lektorius ir ramybės, gerų emocijų bei žinių ieškančius atostogautojus.
2023-06-02

Lietuvos moterų ateitis: kodėl svarbu ugdyti mergaičių verslumą?

Jauname amžiuje dažnai turime gausybę idėjų, tačiau neturime aiškaus plano kaip tai įgyvendinti ateityje, o dažnai pritrūkstame ir drąsos. Mados ir verslo plėtros specialistė Milda Savickienė tiki, jog mūsų ateitis priklauso nuo investicijų į jaunąją kartą, o sėkmingo startuolio paslaptis glūdi ne tik idėjoje, bet ir atkaklume eiti iki galo ir įgyvendinti projektą nepaisant visų kliūčių.
2023-05-24

Išskirtiniai lietuvės juvelyriniai dirbiniai nustebino net ir arabus

Sėkmė Dovilei De Angelis (41 m.) nenukrito iš dangaus – dvi nesėkmingos santuokos, sužlugdytas verslas – taip jos gyvenimas atrodė vos prieš kelis metus. Šiandien, Monake gyvenančios, Dovilės De Angelis prekės ženklas gerai žinomas turtingiausiems Arabijos pusiasalio žmonėms, auginantiems medžioklinius sakalus. Dovilės juvelyrikos bendrovė, be kitų dirbinių, kuria ceremonines kepurėles iš gintaro, aukso, platinos ir deimantų šiems itin vertinamiems bei branginamiems paukščiams.
59 2023-04-15

Arūnas Sakalauskas – apie viešojo kalbėjimo baimę: prisiminė geriausią duotą patarimą

Šį pavasarį „WoW University“ Ateities įgūdžių kurso dėstytoju tapo keturiais Auksiniais scenos kryžiais apdovanotas aktorius ir improvizacijų meistras Arūnas Sakalauskas. Ilgametę sceninę patirtį sukaupęs profesionalas dalinasi žiniomis, kaip įveikti viešojo kalbėjimo baimę. Pasak Arūno, pačių susikurtos baimės absurdiškumą gali padėti suvokti netradiciniai sprendimai, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-03-28

Marius Jovaiša mokys moteris, kaip pasiekti svarbiausius gyvenimo tikslus be jokio streso

Vietoj to, kad imtume ir pasiektume savo svajones, metų metus apie tą patį kalbame tik trypčiodami vietoje, niekaip nepradėdami veikti. Priežasčių neveikimui atsiranda begalės: pritrūkstame laiko, motyvacijos, pasitikėjimo, kasdieniai darbai ir atsakomybės tampa svarbesni. Bet jei nepradedame eiti link savo tikslų, negalime pajusti vieno nuostabiausių jausmų pasaulyje – pasiekimo.
2023-03-14

Dr. Agnė Matulaitė: yra dalykų, kurių kontroliuoti negalime, o jie yra patys svarbiausi

Trijų ryškių Lietuvos moterų gyvas ir nuoširdus pokalbis, atvirai besidalinant savo asmenine patirtimi apie tai, kur šiandien yra ribos tikrumui ir atvirumui, lydimas ir juoko, ir pamąstymų, ir rimtų diskusijų apie skaudžias patirtis – toks unikalus susitikimas vyko moterų universiteto „WoW University“ renginyje.
2023-02-28

Lino Kleizos žmona Agneta – atvirai apie svarbiausią dalyką gyvenime: to išmokys ir kitas moteris

Nors šiandien verslininkės, moterų universiteto „WoW“ Sveikatos kodas kurso dėstytojos, garsaus krepšininko Lino Kleizos žmonos Agnetos Kleizienės gyvenimas atrodo nepriekaištingas, sveikuoliškas, dispilinuotas ir subalansuotas, garsi moteris neslepia, kad jaunystėje buvo visko: ir greito maisto, ir vakarėlių, ir šampano. Turinti grožio produktų ir maisto papildų verslą – parduotuvę „Molecule“, moteris sako dirba tuo, kuo gyvena, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2022-11-11

Garsios Lietuvos moterys nenuleidžia rankų ir kviečia pasirašyti peticiją: „Pasaulio moterys, stokite už Ukrainą!“

Ukrainos moterų palaikymo akcijos, sulaukusios daug dėmesio Lietuvoje ir pasaulyje, sumanytojos kviečia visas moteris pasirašyti peticiją, reikalaujančią sustabdyti Rusijos agresiją Ukrainoje. Aktyvios Lietuvos moterys nori, kad peticija pasiektų Rusijos moterų organizacijas, rašo pranešime spaudai.
2022-03-03

Lietuvos moterys stojo į taikų protestą prieš Putino agresiją Ukrainoje: susirinko tūkstančiai

Vos per vieną dieną  aktyvių Lietuvos moterų kvietimas protestuoti Boriso Nemcovo skvere prie Rusijos ambasados subūrė tūkstančius dalyvių ir iškart įkvėpė prie iniciatyvos jungtis kitus Lietuvos miestus, vos per parą Kauno ir Klaipėdos moterys prisijungė prie protesto taip pat.  Taikūs protestai prasidėjo tylos minute ir Ukrainos himnu už tragiškai žuvusius per Rusijos brutalią invaziją į Ukrainos teritoriją, rašoma pranešime spaudai.
2022-02-27

Garsios Lietuvos moterys stos už Ukrainos moteris: šviesa vis tiek nugalės

Aktyvios Lietuvos moterys organizuoja taikią protesto akciją prieš Rusijos agresiją Ukrainoje. Jos tikslas – parodyti Rusijai ir pasauliui, kad žmonės mato ir niekada nepamirš šio brutalaus karo prieš taikius Ukrainos žmones. Pasitelkiant tarptautinę žiniasklaidą, stoti už Ukrainos moteris bus kviečiamos moterys visame pasaulyje.  Akcijos organizatorės ragina susirinkti prie Rusijos ambasados Vilniuje sekmadienį, vasario 27 d. 13 val.
2022-02-26

Filmanavičiūtė surengė paskaitą: subūrė daugybę moterų

Šį vakarą senamiesčio viešbučio kiemelyje susirinko būrys moterų. Pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvoje moterų universitetas internetinėje platformoje „WoW University“ (Women of Wonder) kvietė studentes, dėstytojus ir tarybos narius į šventinį renginį. Viešbučio „Pacai“ kiemelyje buvo įspūdingai užbaigta pirmoji pavasario sesija.
2020-06-16
Į viršų