wouter weylandt

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wouter weylandt“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wouter weylandt“.

V. Kaupas dviratininkų lenktynėse Belgijoje atsiliko nuo lyderių

70-ą kartą trečiadienį Belgijoje vykusiose klasikinėse Gento-Velelgemo dviratininkų lenktynėse 101-as finišavo „Mitsubishi-Jartazi“ komandos narys Vytautas Kaupas. Lietuvos dviratininkas 209 km distancijos finiše 4 minutes bei 58 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui ispanui Oscarui Freire Gomezui: 1. Oscar Freire Gomez (Ispanija) 4 val. 53 min. 06 sek.
2008-04-10

Dviratininkų lenktynėse Portugalijoje T. Vaitkus buvo antras

34-ą kartą Portugalijoje prasidėjusių daugiadienių "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynių pirmajame etape antras finišavo Kazachstano "Astana" ekipos narys Tomas Vaitkus. 164,4 km distancijos finiše jis vieną sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui vokiečiui Robertui Forsteriui.
2008-02-21

A. Baranauskas I-jame etape Belgijoje atmynė 30-as

Ketvirtadienį Belgijoje startavo 67-ą kartą rengiamos "Circuit Franco-Belge" daugiadienės dviratininkų lenktynės.30-ąją vietą pirmajame 177,3 km etape užėmė "Agritubel" komandos dviratininkas Aivaras Baranauskas, finišavęs kartu su etapo nugalėtoju šveicaru Aurelienu Clercu - po 4 valandų 4 minučių bei 14 sekundžių.Tiek pat laiko distancijoje sugaišo ir "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus, tačiau jis finišavo 62-as.
2007-10-05

Lietvis dviratininkų lenktynių Prancūzijoje II etape finišavo su pagrindine grupe

Prancūzijoje vykstančių tarptautinių "Tour de Picardie" trijų dienų dviratininkų lenktynių antrąjį etapą šeštadienį su pagrindine grupe baigęs "Jartazi Promo Fashion" komandos atstovas Mindaugas Striška užėmė 33-ą vietą. Lietuvis, kaip ir etapo nugalėtojas australas Markas Renshaw, 191 km numynė per 4 valandas 25 minutes 36 sekundes.
2007-05-20

Tomas Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo šeštas

62-ą kartą trečiadienį Belgijoje vykusiose "Dwars door Vlaanderen" dviratininkų lenktynėse šeštas finišavo "Discovery Channel" komandai atstovaujantis Tomas Vaitkus.