world series karting

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „world series karting“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „world series karting“.

Sėkminga Justo Jonušio kartingo lenktynių sezono pradžia Italijoje

Italijos „Adria“ lenktynių trasoje vyko „World Series Karting Champions Cup“ lenktynės, kuriose tarp kelių šimtų sportininkų lenktyniavo ir vienas lietuvis Justas Jonušis. Tai pirmosios sezono lenktynės, kur susirinko greičiausi kartingo meistrai iš viso pasaulio. Justas atstovavo Italijos „DR Racing“ komandą ir kovėsi „OK Junior“ klasėje. Trylikametis kovojo su 69 konkurentais iš trylikos pasaulio šalių.
2016-02-10

„World Series Karting“ finale lenktyniavo du lietuviai

Italijoje vykusiose „World Series Karting“ („Pasaulio serijos Kartingo“) finalinėse varžybose dalyvavo du Lietuvos atstovai ir abu pasirodė puikiai. Justas Jonušis “Mini 60” klasėje iškovojo 11 vietą, o Rokas Baciuška „KFJ“ klasėje liko trisdešimt pirmas. Tačiau šios lenktynės, kaip po finišo sakė Justas Jonušis, tapo pačios sunkiausios jo karjeroje.
2013-11-07

Italijoje vykusiose „World Series Karting“ („Pasaulio serijos Kartingo“) finalinėse varžybose dalyvavo du Lietuvos atstovai ir abu pasirodė puikiai. Justas Jonušis „Mini 60“ klasėje iškovojo 11 vietą, o Rokas Baciuška „KFJ“ klasėje liko trisdešimt pirmas. Tačiau šios lenktynės, kaip po finišo sakė Justas Jonušis, tapo pačios sunkiausios jo karjeroje, teigiama pranešime spaudai.