wit georgia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wit georgia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wit georgia“.

Čempionų lygoje – Estijos ekipos sensacija

Vakar Europos futbolo stadionuose buvo sužaistos likusios aštuonerios UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynės. Jose, skirtingai nei Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“, pergales šventė ir kelialapius į kitą turnyro etapą iškovojo tiek Estijos, tiek Latvijos atstovai.
2009-07-23

UEFA Čempionų lygoje – puikus Latvijos ir Estijos ekipų žaidimas

Vakar Europos futbolo stadionuose buvo sužaista dvylika UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo mačų. Juose sėkmė daugiausiai lydėjo aikščių šeimininkus, o puikius rezultatus pasiekė ir Latvijos bei Estijos komandos. Latvijos stipriausia komanda FK „Ventspils“ namuose 78 minutes nesugebėjo pralaužti Liuksemburgo atstovų „Dudelange“ futbolininkų gynybos, bet paskui per 8 minutes (79, 86 ir 87 min.
2009-07-16

UEFA taurės turnyre – lietuviškų klubų nesėkmės

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 30 UEFA taurės turnyro trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynių. Jau pranešėme, kad Zalcburge pergalę minimaliu rezultatu 1:0 iškovojo Marijampolės „Sūduva“, bet jai to neužteko, kad pratęstų kovą dėl prestižinio trofėjaus, nes pirmajame mače buvo pralaimėjusi net 1:4. Ne ką geriau pasisekė ir klubams, savo gretose turintiems lietuvių - iš UEFA taurės varžybų buvo priversti pasitraukti tiek Tomo Radzinevičiaus Libereeco „Slovan“, tiek Tomo Tamošausk...
2008-08-29

UEFA taurėje – E.Česnauskio įvartis ir sensacinga „Manchester City“ nesėkmė

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 31-os UEFA taurės antrojo atrankos etapo rungtynės, kuriose iš viso pelnyti net 82 įvarčiai ir užfiksuota nemažai netikėtų rezultatų. Kaip jau buvo pranešta, nepasisekė Marijampolės „Sūduvai“, kuri namuose be rimtesnių argumentų 1:4 pasidavė Zalcburgo „Red Bull“ ekipai.
2008-08-15

UEFA taurėje – Estijos klubų fiasko

Vakar net 36-is Europos futbolo stadionus sudrebino UEFA taurės turnyro pirmosios kvalifikacinės kovos, per kurias pasiekti 107 įvarčiai. Nepasisekė Estijai, kuri prarado ir antrąjį savo atstovą, o Latvijos garbę toliau gins SK „Metalurgs“ ekipa.
2008-08-01

Europos futbolo aikštėse – Lietuvos ir Danijos klubų triumfas

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino UEFA taurės pirmojo kvalifikacinio etapo kovos. Iš viso buvo sužaisti 37 susitikimai, per kuriuos pelnyti net 97 įvarčiai. Didžiausiais skirtumais su savo varžovais susidorojo Berlyno „Hertha BSC“, kuri  „Nistru“ klubą sutrypė net 8:1, Austrijos „SV Salzburg“, nepasigailėjęs  Jerevano „Banants“ žaidėjų  7:0, ir danų „Midtjylland“ ekipa, išvykoje nepadoriu rezultatu 6:1 sutraiškiusi Velso FC „Bangor City“ futbolininkus.