winterthur fcb

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „winterthur fcb“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „winterthur fcb“.

Dar vieni lietuvių varžovai paskelbė rinktinės sąrašą

Italijos rinktinės treneris C.Recalcati paskelbė preliminarų 18 žaidėjų sąrašą. Įdomu pastebėti, kad strategas į jį įtraukė 2 Atėnų olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojus, veteranus Giacomo Galanda ir Massimo Bulleri, kurių paslaugų buvo atsisakyti per praėjusių metų pasaulio čempionatą Japonijoje.Be garsių veteranų, sąraše taip pat netrūksta ir perspektyvių jaunų žaidėjų.
2007-07-03

"Real" liko tik viena pergalė iki Ispanijos krepšinio čempiono

Antrosiose Ispanijos lygos (ACB) finalo rungtynėse Madrido „Real“ klubas rezultatu 83:80 (23:21, 17:16, 21:20, 22:23) nugalėjo Barselonos „Winterthur FCB“ komandą ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:0.Rungtynės prasidėjo apylygiai, o po Jaka Lakovičiaus tritaškio pirmojo kėlinuko viduryje rezultatas buvo lygus – 9:9. Kiek vėliau Keremas Tunčeri padidino „Real“ pranašumą iki 4 taškų (13:9), o aštuntąją ketvirčio minutę, po Alexo Mumbru tritaškio, rezultatas tapo 17:11. Ketvirčio pabaigoje sveči...
2007-06-20

Ispanijos finale – pirmoji “Real” pergalė

Pirmose Ispanijos čempionato finalo rungtynėse Madrido "Real" klubas namie rezultatu 69:62 (18:21, 20:12, 8:13, 23:16) nugalėjo Barselonos "Winterthur FCB" krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmavo beveik viso pirmo kėlinuko metu. Antrame kėlinuke iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie rungtynėms įpusėjus susikrovė penkių taškų pranašumą – 38:33.Trečiame kėlinuke jau dominavo Barselonos krepšininkai.
2007-06-17

ACB lyga: “Tau Ceramica” – pusfinalyje

Ispanijos lygos (ACB) trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse Vitorijos „Tau Ceramica“ klubas namuose rezultatu 88:63 nugalėjo Malagos „Unicaja“ komandą ir, laimėjęs seriją 3:0, pateko į pusfinalį. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Serkanas Erdoganas, pelnęs 19. Luisas Scola pridėjo 18 (6 atk. kam.), Igoris Rakočevičius – 14, Lou Roe (8 atk. kam.) ir Frederickas House (4 atk. kam.