windows 10

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „windows 10“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „windows 10“.

„Microsoft“ perspėja: gali dingti asmeniniai duomenys

Informacija „Windows 10“ naudotojams: nediekite atnaujinimo
2018-10-09

„Microsoft“ siūlys telefoną paversti kompiuteriu

Kasmetinėje „Microsoft“ technologijų konferencijoje „Build 2015“ bendrovė pristatė naujas „Windows 10“ funkcijas programuotojams, „Micosoft Edge“ interneto naršyklę bei „Continuum“ sprendimą, leisiantį išmanųjį telefoną paversti pilnaverčiu kompiuteriu.
2015-04-30

Kokias naujoves atneš kompiuteriai su „Windows 10“?

Jau šių metų antroje pusėje debiutuos operacinė sistema „Windows 10“ ir jos pagrindu sukurti kompiuteriai. Kokių gi aparatinės įrangos naujovių galima tikėtis? Visų pirma, kompiuteriai su „Windows 10“ galės pasinaudoti USB 3.1 sąsaja ir viena iš jos modifikacijų – USB Type-C, kuri pasiūlys ne tik kompaktiškus matmenis, bet ir universalų kištuką.
2015-04-13

„Microsoft“ pristatė „Windows 10“ ir holograminį kompiuterį

Bendrovė „Microsoft“ trečiadienį viešai pristatė naujos kartos operacinę sistemą „Windows 10“ ir du visiškai naujus įrenginius – holograminį kompiuterį „HoloLens“ bei susitikimams pritaikytą „Surface Hub“. Operacinė sistema „Windows 10“ bus siūloma kaip paslauga, užtikrinanti saugesnę, inovatyvią ir nuolat atnaujinimą patirtį visuose įrenginiuose, kol nesibaigė jų palaikymo laikotarpis.
2015-01-22

„Microsoft“ papasakos apie asmeniniams kompiuteriams skirtų žaidimų ateitį

Sausio 21 d. „Microsoft“ papasakos apie asmeniniams kompiuteriams (PC) skirtų žaidimų ateitį. Tą dieną „Microsoft“ surengs konferenciją, skirtą „Windows 10“. Bus pristatyta vartotojams skirtą operacinės sistemos versija „Windows 10 Consumer Preview“, o kartu bus papasakota apie OS galimybes žaidimų srityje, rašo „Gamespot“. Tarp pranešėjų bus „Microsoft Xbox“ padalinio vadovas Philas Spenceris.
2014-12-15

„Windows 10“ pagal nutylėjimą palaikys garso formatą FLAC

Kompanija „Microsoft“ gana ilgą laiką neskubėjo į savo standartinį garso ir vaizdo grotuvą „Windows Media Player“ diegti naujų kodekų palaikymą. Tai leido vartotojams nuolat kritikuoti šį „Microsoft“ produktą, o kūrėjams – kurti kokybiškus ir universalius analogus. Tačiau panašu, kad programinės įrangos gigantas ima keisti savo poziciją, todėl jau ankstyvojoje naujos operacinės sistemos kūrimo stadijoje pradeda diegti naujų formatų palaikymą.
2014-11-28

„Microsoft“ pasiskolino lietimui jautraus laukelio gestus iš „MacBook“

Renginyje „TechEd Europe“ kompanija „Microsoft“ pademonstravo naujas nešiojamųjų kompiuterių lietimui jautraus laukelio (touchpad) funkcijas, kurios greitai taps prieinamos visiems „Windows 10 Technical Preview“ versijos testuotojams. Apie tai praneša „The Verge“. „Microsoft“ viceprezidentas Joe Belfiore pažymėjo, kad praeityje „Windows“ nešiojamųjų kompiuterių lietimui jautraus laukelio gestai būdavo diegiami įvairiai. Viskas priklausė nuo konkrečių gamintojų.
2014-11-07

„Windows 10“ gaus dviejų lygių autentifikacijos sistemą

Dviejų lygių autentifikacijos mechanizmas pažįstama praktiškai kiekvienam: bandant pasinaudoti el. bankininkystės paslaugomis, sistema paprašo ne tik slaptažodžio, bet ir unikalios informacijos. Dažniausiai tai būna antras, bet vienkartinis slaptažodis, kurį matome specialioje kortelėje arba generuojamas sistemos ir atsiunčiamas SMS žinutės pavidalu.
2014-10-28

Paaiškėjo, kodėl „Windows 9“ staiga tapo „Windows 10“

Neseniai pristatyta „Microsoft“ operacinė sistema „Windows 10“ sukėlė nemažai triukšmo. Daugiausia dėmesio susilaukė ne naujas funkcionalumas, o pats pavadinimas, kadangi visi laukė „Windows 9“, tačiau programinės įrangos milžinė pateikė staigmeną.
2014-10-07

„Microsoft“ pristatė „Windows“ ateitį

Antradienį „Microsoft“ pirmą kartą viešai pristatė naująją operacinę sistemą „Windows 10“, kurios ankstyva „TechnicalPreview“ versija taps prieinama visiems nuo spalio 1 dienos. Bendrovė taip pat pranešė apie „Windows InsiderProgram“ – didžiausią atvirą programą, kurios dalyviai bendromis jėgomis testuos ir tobulins „Windows“, kad ji atitiktų visų poreikius.
2014-09-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų