williamson

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „williamson“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „williamson“.

NBA legenda kirto Zionui: tu negali taip greitai pavargti

NBA legenda Karlas Malone’as mano, kad Zionas Williamsonas yra blogos sportinės formos. „Zionui reikia įgauti sportinę formą. Jam per rungtynes reikia žaisti po 40 minučių. Tau yra 21 – 22 metai, tavo subinė neturi taip greitai pavargti“, – sakė K.Malone’as. Praėjusiame NBA sezone pirmojo šaukimo minutės buvo ribojamos dėl traumų, o šiame jis žaidžia po 33 minutes.
2021-01-24

Williamsonas dėl galimai neteisėto pasipelnymo aiškinsis teisme

Zionas Williamsonas turi problemų su teisėsauga, kurios prasidėjo jau prieš mėnesį. Buvusi krepšininko marketingo agentė Gina Ford teigė, kad Z.Williamsono mama ir patėvis pasipelnė iš to, kad jų atžala pasirinktų Djuko universitetą.
2020-06-02

Williamsonas jau pasiruošęs debiutui NBA

Pirmasis šių metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas dar nedebiutavo stipriausioje pasaulio lygoje. Amerikiečiui dar ikisezoninėse rungtynėse plyšo dešiniojo kelio meniskas ir buvo planuojama, kad po operacijos jis galės išbėgti ant parketo gruodžio viduryje, bet nežaidė iki šiol. Pasak atleto, jis jau yra pasiruošęs rungtyniauti. „Veržiuosi į aikštelę, bet tuo pačiu tikiu komandos planu.
2019-12-26

Sezono starte – Siakamo nukalta „Raptors“ pergalė po pratęsimo

Kitapus Atlanto naktį iš antradienio į trečiadienį startavo naujasis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas. Pirmą pergalę iškovojo praėjusių metų čempionai, Toronto „Raptors“ krepšininkai. „Raptors“ namuose 130:122 (27:30, 29:31, 32:25, 29:31, 13:5) po pratęsimo įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“. Po trečiojo kėlinio šeimininkai turėjo 18 taškų pranašumą, bet jį lemiamo ketvirčio metu iššvaistė ir komandos aiškinosi per papildomas penkias minutes.