willem ii

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „willem ii“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „willem ii“.

Išrinko sudėtį Europos U-21 čempionato atrankos startui

Į Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės sudėtį pirmosioms Europos čempionato atrankos rungtynėms Telšiuose pakviesti 23 žaidėjai. Lietuvos U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė birželio 8-ąją Telšiuose pradės atrankos į 2019 metų Europos čempionatą ciklo 3 grupės varžybas. Iš futbolininkų, kurie pakviesti į treniruočių stovyklą, 10 rungtyniauja užsienyje – Italijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Baltarusijoje, Olandijoje, Slovakijoje, Airijoje.
2017-06-02

„Feyenoord“ po 18 metų pertraukos tapo Olandijos futbolo čempionu

Roterdamo „Feyenoord“ klubas po 18 metų pertraukos tapo Olandijos čempionu. Paskutinio „Eredivisie“ lygos sezono rungtynėse „Feyenoord“ rezultatu 3:1 įveikė „Heracles“ klubą ir už nugaros paliko tašku atsilikusią Amsterdamo „Ajax“ ekipą. „Feyenoord“ į priekį vedė visus tris įvarčius pelnęs Dirkas Kuytas (1, 12 ir 83 min). Peteris van Ooijenas 89 minutę rezultatą sušvelnino. D. Kuytas tapo trečiuoju „Feyenoord“ žaidėju, kuriam „Eredivisie“ lygoje pavyko pelnyti 100 įvarčių.