willas thomasas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „willas thomasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „willas thomasas“.

Willas Thomasas oficialiai prisijungė prie „AS Monaco“

Monako „AS Monaco“ komanda oficialiai pasirašė kontraktą su Willu Thomasu. 35 metų 203 cm ūgio atletas vasarą sudarė sutartį su Kazanės „Unics“, tačiau kontraktas netikėtai buvo nutrauktas. Pastaruosius du sezonus jis žaidė Sankt Peterburgo „Zenit“ gretose, o dabar tapo Donato Motiejūno komandos draugu. Praėjusiame Eurolygos sezone atletas rinkdavo 11,5 taško, atkovodavo 5,4 kamuolio ir atlikdavo 1,8 perdavimo.
2021-09-13

„Unics“ papildė vienas „Zenit“ lyderių

Į Eurolygą sugrįžusi Kazanės „Unics“ komanda oficialiai pasirašė vienerių metų trukmės kontraktą su Willu Thomasu. 35 metų 203 cm ūgio atletas pastaruosius du sezonus gynė Sankt Peterburgo „Zenit“ garbę. Praėjusiame Eurolygos sezone atletas rinkdavo 11,5 taško ir atkovodavo 5,4 kamuolio.
2021-07-15

Lietuviai svariai prisidėjo prie pergalingo „AX Armani“ spurto

19:0. Tokį galingą spurtą rungtynių pabaigoje surengė lietuvių vedama Milano „AX Armani“. Ji perėmė iniciatyvą ir penktadienį Eurolygos mače namie 71:62 (13:16, 14:19, 16:16, 28:11) nugalėjo Bambergo „Brose“. Svečiai kontroliavo situaciją pustrečio kėlinio. Didžiausias „Brose“ pranašumas – 57:46 (33 minutė). Tada „AX Armani“ spurtavo 19:0 ir nugalėjo. Prie atkarpos rezultatyviu žaidimu prisidėjo lietuviai. Artūras Gudaitis per 23 minutes pelnė 11 taškų, pataikęs penkias baudas iš šešių.