wilfried cretskens

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wilfried cretskens“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wilfried cretskens“.

Dviračių lenktynių Katare pirmajame etape Ignatas Konovalovas buvo 36-as

Sekmadienį Katare prasidėjo tradicinės septintosios "Tour of Qatar" daugiadienės dviratininkų lenktynės.Pirmąjį 6 km etapą - komandines atskiro starto lenktynes laikui - laimėjo "Quik-Step" ekipa, sugaišusi 6 minutes ir 35 sekundes.
2008-01-28

Lietuvio nesėkmė dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje

65-ą kartą Prancūzijoje vykstančių tradicinių dviratininkų lenktynių Paryžius-Nica ketvirtajame etape priešpaskutinis - 152-as - buvo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus. Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 169,5 km distancijoje 12 minučių bei 6 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui Alberto Contadorui ir bendrojoje įskaitoje iš 27-osios pozicijos nukrito į 140-ąją.
2007-03-15

Linas Balčiūnas dviratininkų lenktynėse Katare buvo 27-as

Penktadienį Katare pasibaigusiose daugiadienėse "Tour of Qatar" dviratininkų lenktynėse 27-ąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė "Agritubel" komandai atstovaujantis Linas Balčiūnas, o kitas šios ekipos lietuvis Aivaras Balčiūnas tarp 123 finišavusių dalyvių buvo 61-as.Pirmasis lenktynių nugalėtoju tapusiam 33 metų belgui Gregui Van Avermaetui pralaimėjo 8 minutes ir 27 sekundes, antrasis - daugiau nei 53 minutes.
2007-02-02

Dviratininkų lenktynėse Katare Linas Balčiūnas pakilo į 39-ą vietą

Šeštą kartą Katare vykstančių "Tour of Qatar" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape 28-as finišavo ir bendroje lenktynių įskaitoje į 39-ąją poziciją pakilo "Agritubel" komandai atstovaujantis Linas Balčiūnas.139,5 km distancijoje L. Balčiūnas sugaišo 2 valandas 59 minutes 25 sekundes ir 5 min. 5 sek. atsiliko nuo jau trečiąjį etapą iš eilės laimėjusio bei lyderiu bendrojoje įskaitoje esančio pasaulio čempiono belgo Tomo Booneno.
2007-01-31

Po pirmojo dviratininkų lenktynių Katare etapo L.Balčiūnas tik 102-as

Sekmadienį komandinėmis 6 km atskiro starto lenktynėmis prasidėjo šeštą kartą rengiamos "Tour of Qatar" daugiadienės dviratininkų lenktynės. Keturioliktąją vietą tarp 17 ekipų užėmė Lino Balčiūno ir Aivaro Baranausko "Agritubel" komanda, finiše 32 sekundes pralaimėjusi nugalėtojams iš "Quick-Step" (6 min. 33 sek.
2007-01-29

Dviratininkų lenktynėse Belgijoje Mindaugas Gončaras finišavo penktas

Belgijoje vykusiose klasikinėse "Grote Prijs Briek Schotte" dviratininkų lenktynėse penktąją vietą užėmė Mindaugas Gončaras. 28 metų Lietuvos dviratininkas 155 km distancijos finiše 1 minutę ir 45 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui belgui Wilfriedui Cretskensui. Keturioliktas finišavo kitas lietuvis Aivaras Baranauskas: 1. Wilfried Cretskens (Belgija) 3:25:002. Nick Nuyens (Belgija) atsiliko 10 sek.