Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wildcats“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wildcats“.

Nepagydoma liga sergantis Blattas dirbs Murausko ir Krivo komandoje

Tel Avivo „Maccabi“ vadovybėje darbavęsis Davidas Blattas dėl prastėjančios sveikatos paliko savo postą. Žinomam krepšinio protui 2019-aisiais buvo diagnozuota išsėtinė sklerozė, o ligos progresavimas apsunkina dažnas keliones. Dėl šios priežasties jam teko pasitraukti iš Eurolygos klubo. D.Blattas atsisakė ir galimybės darbuotis kartu su sūnumi – tarpsezoniu „Maccabi“ įžaidėjų grandį papildė Tamiras Blattas.
2023-08-28

Paaiškėjo tikrasis Tubelio ūgis: jis gerokai skiriasi nuo skelbto anksčiau

Už Atlanto startavo būsimus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokus testuojanti stovykla „NBA Draft Combine“. Tarp gausybės Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) talentų, savo sėkmę bando ir Ąžuolas Tubelis, besitaikantis į šaukimą antrajame rate, nors pirmoji stovyklos diena ir buvo neįkvepianti. Žaisdamas Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) lietuvis buvo įvardijamas kaip 211 cm ūgio puolėjas, tačiau atlikus oficialius matavimus, jo ūgis be batų smuktelėjo iki 205 cm.
2023-05-16

Amerikoje – puikus lietuvės golfo sezono startas

Geriausia Lietuvos golfo žaidėja Gilė Bitė Starkutė sėkmingai pradėjo savo ketvirtąjį sezoną JAV. Frankline vykusiame „Mason Rudolph Championship presented by Simmons Bank“ turnyre lietuvės atstovaujamas Arizonos universitetas užėmė antrąją vietą, o asmeninėje įskaitoje G. B. Starkutė užėmė devintąją poziciją tarp 78 žaidėjų. Arizonos universiteto „Wildcats“ komanda visas tris dienas buvo tarp lyderių.
2022-10-02

Įvertino net NBA žvaigždės: Tubelis triumfavo „Wildcats“ dėjimų konkurse

Su kiekviena diena NCAA sezono startas – vis arčiau ir arčiau, tad prieš jo pradžią Arizonos universiteto „Wildcats“ komanda prisistatė aistruoliams. Krepšinio šventėje sirgaliai sulaukė dėjimų konkurso bei rungtynių, kur krepšininkai pasidalino į dvi komanda – mėlynųjų ir raudonųjų. Dėjimų konkurse dominavo lietuvis Ąžuolas Tubelis. Aukštaūgis sužavėjo ne tik aistruolius, bet ir komisiją savo pasirodymu bei triumfavo jame.
2022-10-01

NCAA pirmenybėse Ąžuolis Tubelis buvo arti dvigubo dublio

Be pralaimėjimų NCAA pirmenybėse ir toliau žengia „Arizona Wildcats“ (9/0) studentai, tarp kurių rungtyniauja ir Ąžuolas bei Tautvilas Tubeliai. Lietuvių atstovaujamas universitetas šį kartą svečiuose 83:79 (38:42, 45:37) įveikė „Illinois“ (7/3) krepšininkus. Tautvilas nerungtyniavo, o Ąžuolas per 34 minutes pasižymėjo 16 taškų (7/13 dvit., 2/6 baud.), 8 atkovotais, 3 perimtais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, blokuotu metimu, klaida ir 3 pražangomis.
2021-12-12

NCAA pirmenybėse Tubelis buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas

Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) pirmenybėse nesėkmę patyrė Arizonos universiteto „Wildcats“ (13/5) ekipa, kuriai atstovauja puolėjas Ąžuolas Tubelis. Lietuvio komadna 58:73 (27:32, 31:41) nusileido Jutos universiteto „Utes“ (8/7) klubui. Ą. Tubelis per 32 minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvitaškiai, 7/8 baudos metimai), atkovojo 7 kamuolius, 3 kartus suklydo, perėmė kamuolį ir 2 kartus prasižengė.
2021-02-05

Tubelis atliko pirmąjį šio sezono dvigubą dublį

Ąžuolas Tubelis pagerino savo NCAA atkovotų kamuolių rekordą ir su Arizonos „Wildcats“ šventė pergalę. Lietuvio atstovaujama komanda namuose 80:67 įveikė Arizonos valstybinio universiteto „Sun Devils“ ekipą. Ą.Tubelis per 32 minutes pelnė 16 taškų (7/8 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo metimą, bet 5 kartus suklydo ir kartą prasižengė. Jam tai yra pirmasis sezono dvigubas dublis.
2021-01-26

Tubelis herojus – lemiamu metu blokavo metimą ir su sirena išplėšė pergalę

Ąžuolas Tubelis įspūdingu būdu ištempė Arizonos „Wildcats“ (11/3) į pergalę. Lietuvio blokas ir lemiamas metimas atnešė klubui pergalę 84:82 (35:30, 49:52) prieš Arizonos „State Sun Devils“ (4/7). Likus 10 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos varžovai turėjo kamuolį savo rankose. Prasiveržimą blokavęs Ą. Tubelis skubėjo į greitą ataką ir pagavęs kamuolį ore išplėšė savo ekipai pergalę. Lietuvis per 29 minutes pelnė 8 taškus (4/8 dvit.
2021-01-22

NCAA lygoje Tubelis sužaidė solidžias rungtynes

Ąžuolas Tubelis NCAA sužaidė naudingas rungtynes ir svariai prisidėjo prie Arizonos „Wildcats“ komandos pergalės. Lietuvis per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), atkovojo 9, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir kartą prasižengė. „Jis tapo viena pergalės priežasčių ir tikrai buvo tarp geriausių mūsų žaidėjų“, – apie lietuvį kalbėjo komandos treneris Seanas Milleris. „Wildcats“ komanda rezultatu 70 – 67 įveikė Rytų Vašingtono universiteto „Eagles“ ekipą.
2020-12-06

Paviešino kadrus iš sekso vakarėlio: galioja tik viena taisyklė

Dramatiškas viešbutyje vykstančios australų ir kitų iš vakarų šalių atvykusių vyrų suorganizuotos orgijos patikrinimas atskleidė Tailande vyraujančio sekso paslaugų tinklo mastą. Patajos mieste, dažnai vadinamo sekso pasaulio sostine, daryto reido nuotraukose įamžinti vis dar suprakaitavę ir kvapo neatgavę vidutinio amžiaus vyrai, visomis išgalėmis bandantys kuo skubiau nuo į jų kambarį netikėtai užklydusių pareigūnų prisidengti privačias vietas.