whitecaps

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „whitecaps“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „whitecaps“.

Vytautas Andriuškevičius prie svarbios pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

Portlando „Timbers“ tapo Šiaurės Amerikos futbolo lygos (MLS) Vakarų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtoja. Prie to gerokai prisidėjo Vytautas Andriuškevičius, paskutiniajame mače atlikęs rezultatyvų perdavimą. „Timbers“ savo aikštėje 2:1 (1:1) nugalėjo iki tol konferencijoje pirmavusią Vankuverio „Whitecaps“. Svečius 29-ąją minutę į priekį išvedė Kendallas Wastonas. „Timbers“ rezultatą išlygino 32-ąją minutę, kai įmušė Liamas Ridgewellas.
2017-10-23

JAV pardavinėjami 4800 kalorijų turintys mėsainiai

Atrodo, kad labiausiai visame pasaulyje nutukusi tauta neketina keisti savo mitybos įpročių. Neseniai Amerikoje pradėta prekiauti  „mėsainiais-monstrais“: kiekvienas iš jų turi 4800 kalorijų, tai yra du kartus daugiau nei dienos norma. Šį mėsainį tiekėjai pristato tiesiai į stadionus, sporto varžybas stebintiems amerikiečiams. Užkandį sudaro penki jautienos paplotėliai, penkios sūrio riekelės, čili, aštrus padažas ir didžiulė bandelė.