whelan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „whelan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „whelan“.

Pralaimėjimų nepatiriantis Tadas Jonkus: parodysiu, kad esu stipresnis už Anglijos bokso čempioną

Profesionalus sportininkas, vienas geriausių Lietuvos kovotojų, paskutiniu metu nepatiriantis jokių pralaimėjimų ir visai neseniai iškovojęs pasaulio kikbokso čempiono titulą - Tadas Jonkus, šiuo metu aktyviai ruošiasi „KOK WORLD GP 2015” turnyrui Vilniaus „Siemens” arenoje, tačiau neapleidžia ir savo papildomos veiklos – trenerio darbo, teigiama pranešime spaudai. T. Jonkaus kovo 14 d. laukia turbūt viena sudėtingiausių kovų jo karjeroje, nes šį kartą priešininkas tikrai neeilinis.
2015-02-13

„Premier“ lygoje „Stoke“ nugalėjo „Blackburn“

Pirmajame Anglijos „Premier“ lygos šeštadienio mače keturių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė „Stoke“ klubas, 3-1 įveikęs „Blackburn“. Rory Delapas galva 28 minutę pelnė pirmą įvartį, o Glennas Whelannas po rikošeto antrajame kėlinyje padvigubino pranašumą. Peteris Crouchas 72 minutę įtvirtino pergalę, tad Rubeno Rochinos tikslus smūgis pabaigoje tebuvo menka paguoda svečiams, kurie turnyrinėje lentelėje lieka priešpaskutinėje vietoje.