walteras tavaresas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „walteras tavaresas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „walteras tavaresas“.

Miunchene – pratęsimas ir Tavareso vedamos „Real“ triumfas

Madrido „Real“ (13/6) Eurolygos išvykos rungtynėse po pratęsimo 81:76 (23:15, 16:19, 12:16, 21:22, 9:4) privertė kapituliuoti Miuncheno „Bayern“ krepšininkus (12/8). Vladimiras Lučičius prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei taikliu tritaškiu metimu išvedė „Bayern“ į priekį 72:70. Netrukus Gabrielis Deckas atsakė taikliu dvitaškiu ir rezultatas tapo lygus 72:72. Lemiamos atakos metu Wade’as Baldwinas IV suklydo, o G.Decko metimas tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žai...