walter tigers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „walter tigers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „walter tigers“.

Vokietijoje – naudingas Mariaus Grigonio žaidimas

Marius Grigonis penktadienį sužaidė solidžias rungtynes Vokietijoje, o lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA namie 88:66 (24:19, 28:15, 19:18, 17:14) sutriuškino Gyseno „46ers“ krepšininkus. Svečiai priešinosi pirmajame kėlinyje. Vėliau aikštėje dominavo ALBA. Ji kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 45:35, atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (22:13), mažiau klydo (12:18) ir rečiau prasižengė (15:26). M. Grigonis žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 10 taškų bei atliko šešis rezultatyvius perdavimus.
2017-12-01

Vokietijoje – dar vienas įspūdingas Martyno Mažeikos pasirodymas

21 taškas debiutinėse rungtynėse, 20 – antrosiose. Toks buvo Martyno Mažeikos savaitgalis. Sekmadienį 32-ejų krepšininkas atvedė komandą į pergalę svečiuose – Jėnos „Science City“ 88:75 (21:16, 24:13, 20:18, 23:28) nugalėjo Bairoito „Medi“. Svečiai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės. „Science City“ pataikė aštuonis tritaškius iš 17-os (47 procentai), „Medi“ – keturis iš 23 (17 proc.). M. Mažeika buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas.
2017-10-16

Lietuvių klubų pergalės Vokietijos krepšinio lygoje

Šešioliktą pergalę Vokietijos krepšinio čempionato XXIV turo rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą užimantis Martyno Mažeikos Bonos "Telekom Baskets" klubas, šeštadienį namuose 80:48 (18:11, 19:7, 21:14, 22:16) sutriuškinęs keturioliktoje pozicijoje esantį Tiubingeno "Walter Tigers" (10 pergalių ir 14 pralaimėjimų) penketuką. Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Jeffui Schiffneriui bei Jasonui Gardneriui, įmetusiems atitinkamai 16 ir 11 taškų.