vytautas šlapikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas šlapikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas šlapikas“.

Aloyzas Kveinys – Lietuvos šachmatų čempionas

Sekmadienį Kaune pasibaigusį Lietuvos vyrų šachmatų čempionatą laimėjo Aloyzas Kveinys (ELO koeficientas 2515). Paskutiniajame vienuoliktajame rate A. Kveinys nugalėjo Matą Narmontą (2376) ir, surinkęs 8,5 taško iš 11 galimų, pustaškiu aplenkė sidabrą iškovojusį Darių Zagorskį (2493) bei bronza turėjusį tenkintis praėjusių metų šalies čempioną Šarūną Šulskį (2555). D. Zagorskis paskutiniajame rate sekmadienį įveikė Airidą Savicką (2373), o Š. Šulskis savo partiją su Emiliu Pileckiu (2403) ba...
2008-05-25

Baigėsi Lietuvos vyrų šachmatų čempionato atrankos turnyras

Ketvirtadienį sostinėje baigėsi 39 dalyvių Lietuvos vyrų šachmatų pirmenybių atrankos turnyras, kurio keturi geriausi dalyviai iškovojo kelialapius į čempionato finalą. Surinkęs 7,5 taško iš 9 galimų turnyro nugalėtoju tapo Gediminas Šarakauskas. Jis pustaškiu aplenkės antrąją vietą užėmusį Vaidą Sakalauską. Trečiąja pozicija tenkinosi Vytautas Vaznonis (6,5 tšk.), o ketvirtas su 6 taškais liko Vytautas Šlapikas.
2008-02-22

Dvivaldystė Lietuvos vyrų šachmatų čempionato atrankos turnyre

39 dalyvių Lietuvos vyrų šachmatų pirmenybių atrankos turnyre Vilniuje, kuriame varžomasi dėl keturių kelialapių į finalinį čempionato etapą, po 6 ratų pirmauja po 5 taškus turintys Vaidas Sakalauskas bei Gediminas Šarakauskas. Pustaškiu nuo lyderių atsilieka Tauras Narmontas ir Vytautas Šlapikas. Devyni šachmatininkai surinko po 4 taškus iš 6 galimų. Turnyro sostinėje nugalėtojas bei prizininkai paaiškės po devynių ratų šveicariška sistema ketvirtadienį.