vytautas skilinskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas skilinskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas skilinskas“.

Tarptautiniame dziudo turnyre geriausiai pasirodė VST pareigūnai

Dvi dienas Kauno sporto halėje vykusiame Tarptautiniame dziudo turnyre Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo tarnybos Vidaus tarnybos 1-ojo pulko taurei laimėti sėkmė lydėjo mūsų šalies atstovus. Toks turnyras surengtas pirmą kartą. Pirmąją vietą turnyre užėmė Viešojo saugumo tarnybos (VST) prie Vidaus reikalų ministerijos 1-oji komanda, antrąją - Ispanijos Guardia Civilia komanda, trečiąją - Lietuvos viešojo saugumo tarnybos antroji komanda.
2009-06-21

Albertas Techovas ir Vytautas Skilinskas pralaimėjo pirmąsias kovas

Lietuvos dziudo imtynininkai Albertas Techovas (svorio kategorija iki 60 kg) ir Vytautas Skilinskas (iki 66 kg) pralaimėjo jau pirmąsias penktadienį Gruzijos sostinėje Tbilisyje prasidėjusio Europos čempionato kovas ir buvo privesti pasitraukti iš varžybų. 29-erių metų A. Techovas pralaimėjo 22-ejų metų čekui Pavelui Petrikovui, o 20-metis V. Skilinskas nusileido 21-ų metų lenkui Tomaszui Kowalskiui, kuris laimėjo C grupės varžybas ir pateko į pusfinalį.
2009-04-24

Lietuviai dalyvaus Europos dziudo čempionate

Čekijos sostinėje Prahoje Europos jaunimo (iki 20 metų) dziudo pirmenybėse dalyvaus devynių sportininkų Lietuvos rinktinė.Penktadienį prasidedančiame čempionate varžysis kaunietis Vytautas Skilinskas (svorio kategorija iki 66 kg), kaunietis Karolis Liukaitis (iki 73 kg), vilnietis Ernestas Rachmangulovas (81 kg), šiaulietis Richardas Stankus (100 kg), Žilvinas Linartas (+100 kg) iš Ukmergės, vilnietė Veslava Grigorovič (48 kg), panevėžietė Viktorija Baltaitė (52 kg), šiaulietė Vaida Jankutė (63 ...
2007-10-04

Trys Lietuvos dziudo imtynininkai laimėjo pasaulio taurės jaunimo varžybas

Savaitgalį Kaune vykusiame dziudo imtynių pasaulio jaunimo (iki 20 metų) taurės varžybų etape sėkmingai startavo Lietuvos atstovai, iškovoję tris aukso, vieną sidabro bei 12 bronzos medalių.